reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Po wcześniejszej informacji - smutnej Informacji nie mogłam spać .
Już szukałam na szybko w necie detektora tętna... Aleeeeee emocje opadły i w końcu nie kupiłam... I teraz bije się z myślami czy dobrze zrobiłam ....

Mi się śniło, że zaczęłam krwawić. Obudziłam się cała spanikowana.

A detektor nic teraz nam nie da. Na tym etapie lekarze nic nie są w stanie pomóc jak tętno zniknie albo osłabnie - trzeba wierzyć, że dzidziuś tam jest w środku cały i zdrowy. A za parę tygodni będziemy już parę razy dziennie czuć ruchy i jak nas coś zaniepokoi, to popukamy w brzuch, żeby się bobas obudził i zareagował :-) Koleżanka tak ostatnio się zestresowała, że coś jest nie tak (28 tydzień). Popukała w brzuch, zjadła coś słodkiego i dostała kopa w wątrobę w odpowiedzi [emoji1]
 
reklama
A jeszcze jedna myśli mnie męczy..... Czy prowadzicie swoje ciąże w Medicover np. Warszawa ? Czy robiliście tam USG w 12 tyg i teraz połówkowe ? Jesteście zadowolone z jakości badania ?
Ja medicover w lodzi, ale teraz sie ciesze ze nie robia tam usg... U mnie daja skierowanie do bardzo dobrej prywatnej pracowni diagnostycznej gdzie maja swietny sprzet i lekarzy. Moze spytaj czy nie mogliby Ci w ramach pakieru wystawic gdzies na zewnatrz skierowania jak nie jestes zadowolona?
 
A jeszcze jedna myśli mnie męczy..... Czy prowadzicie swoje ciąże w Medicover np. Warszawa ? Czy robiliście tam USG w 12 tyg i teraz połówkowe ? Jesteście zadowolone z jakości badania ?
Ja się wypowiem, choć nie w Warszawie byłam, a w krakowskim Medicoverze w pierwszej ciąży, ale u nas były bardzo, bardzo dobre te Usg prenatalne i połówkowe. Byłam z nich bardzo zadowolona, sprzęt świetny, a lekarze jeszcze lepsi (przynajmniej ta babka u której byłam, a ona nawet nie była najbardziej oblegana). Myślę, że w Warszawie powinno być jeszcze lepiej, bo przecież wszystkie nasze gwiazdy telewizyjne chodzą do warszawskiego Medicoveru :-D
 
A jeszcze jedna myśli mnie męczy..... Czy prowadzicie swoje ciąże w Medicover np. Warszawa ? Czy robiliście tam USG w 12 tyg i teraz połówkowe ? Jesteście zadowolone z jakości badania ?
Ja robiłam w pierwszej ciąży wszystkie ważne usg w szpitalu u dr Sołowieja. On jest tam najlepszy i ja byłam zadowolona bardzo. W tej usg w 12 tc tez u niego i tez zadowolona. On jest małomówny ale za to rzeczowy. Jeszcze Pietrasik jest w ok. Innych nie znam. A Ty robiłaś czy sie przymierzasz?
 
Cześć Dziewczyny, czy macie czasem takie kłucie w dole brzucha ? Byłam z tą sprawą u lekarza, nie wie co to jest i nic w tym temacie nie powiedział. Zastanawia mnie co to może być ? Któraś tak ma ? Wiecie coś ...??

Dodam że trwa to kilka sekund i mija.
Ja mam kłucia non stop, ledwo chodzę, bo tak mnie więzadła kłują. Tylko jak siedzę i leżę i się nie ruszam nie boli. A przekręcanie się, pochylanie - to już festiwal kłucia. Ciągle na dole i w pachwinach.
 
Miao wprawdz czy jeszcze jest dany rozmiar z tego modelu. Jak jest to wymień. A jak nie to napraw :)

Co do Lidla, wczoraj się wybrałam. Ale kupiłam rampersy dla synka na 86, teraz nic dla bobasa w brzuchu nie kupiłam bo płci nie znam. Mam nadzieję dowiedzieć się w poniedzialek :)
 
reklama
A jeszcze jedna myśli mnie męczy..... Czy prowadzicie swoje ciąże w Medicover np. Warszawa ? Czy robiliście tam USG w 12 tyg i teraz połówkowe ? Jesteście zadowolone z jakości badania ?
Ja prowadzę. I jesli chodzi o usg w 12 tyg, to jestem zadowolona. Nie wiem jak będzie teraz w 20, ale wydaje mi się, że nie bez powodu wysyłają na te usg do szpitala Medicover, tam z tego co zauważyłam jest lepszy sprzęt-piszę tu oczywiście o Warszawie. Zdjęcia są bardzo wyraźne. Jedyne, co mnie wkurza, to to, że moja prowadząca nie ma aparatu i nie robi mi na każdej wizycie usg.
Pamietam na jakim sprzęcie mialam badania 5 lat temu robione...dobrze, że nie byłam wtedy w ogóle świadoma wielu rzeczy.
 
Do góry