reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry :) Miłego dnia :) Nie jestem w stanie nadrobić,ale mam nadzieję,że wszystko u Was w porządku.My mamy się dobrze ;) We wtorek byłam u lekarza.Maleństwo machało do mnie raczką na USG :) Wyniki póki co w porządku.Powoli brzuch zaczyna sugerować obecność lokatora :)Jedyny minus to terapia antybiotykowa na zapalenie zatok,ale trudno.
 
reklama
No to super,że spadło oby co najmniej taki stan sie utrzymał. A jaką dawkę i czego bierzesz?

Jejku...my od 6 tyg nie widzielismy deszczu. Generalnie susza jest,nic nie wschodzi w ogródkach,trawa wysycha,powietrze cięzkie od pyłu takiego żółtego
25mg euthyroxu. Poqiedzial, że prawdopodobnie utrzymamy ta dawkę do końca ciąży, a potem już nie będę musiała brać. Bo te 2,9 jest ok jak się nie jest w ciąży i on nie sądzi, żeby po odstawieniu lwku po ciąży mi jeszcze wzrosło
 
I ja musze wyniki odebrac dzis.... mam ta sama sytuacje co Ty. Jestem od 4 ty g na najnizszej dawce..tsh.z 2.83. . Ciekawe czy mi tez spadlo...zjem i podjade do przychodni

U nas wczoraj od godz 19 laaaaalo ii sie wychlodzilo... z rana juz spodenki jeans zalozylam...wczotaj pranie rano wstawilam i mi wyschlo w 1 dzien bo taki gorac był...a dzis przyjemnie :)
U nas pod łodzią kropla deszczu nie spadła od dwóch tygodni, mój trawnik wygląda fatalnie [emoji17] podlewanie mało daje
 
25mg euthyroxu. Poqiedzial, że prawdopodobnie utrzymamy ta dawkę do końca ciąży, a potem już nie będę musiała brać. Bo te 2,9 jest ok jak się nie jest w ciąży i on nie sądzi, żeby po odstawieniu lwku po ciąży mi jeszcze wzrosło
No i znowu widze różnicę w podejściu lekarzy...
Moja by mi dołożyla z takim wynikiem :/ Ja teraz biore letroxu 75 i w końcu naprawdę jest ok,ale Twoja pewnie wie co robi. A bierzesz jodid jeszcze?
 
No to super,że spadło oby co najmniej taki stan sie utrzymał. A jaką dawkę i czego bierzesz?

Jejku...my od 6 tyg nie widzielismy deszczu. Generalnie susza jest,nic nie wschodzi w ogródkach,trawa wysycha,powietrze cięzkie od pyłu takiego żółtego
U nas też zero deszczu i wszystkie burze bokiem idą:no2: normalnie pustynia na podwórku
 
Wiecie co... Kupiłam wczoraj w Lidlu dwie pary jeansów (i dwie leginsów, 2 bodziaki i 2 pary spodenek, ale ja nie o tym chciałam) [emoji6] Dopiero w domu przy przymierzaniu zauważyłam, że jedne jeansy są rozcięte na dupie na 15 cm! I zastanawiam się czy próbować zwrócić i się kłócić z nimi, czy je uratować? Są cudowne tak poza tym. Strasznie rzadko znajduję tak długie spodnie, wszystko mi zawsze sięga do kostki. A te są długie i mają wąziutkie nogawki, tak jak lubię. Ta dziura jest po prawej stronie prawej kieszeni, więc mogę sobie tam naszyć jakiś śliczny wzorek kwiatowy i symetrycznie z drugiej strony taki sam. Drugie jeansy są rozmiar większe i takie bardziej przyszłościowe. Innych jeansów już nie było.
 
Cześć Dziewczyny, czy macie czasem takie kłucie w dole brzucha ? Byłam z tą sprawą u lekarza, nie wie co to jest i nic w tym temacie nie powiedział. Zastanawia mnie co to może być ? Któraś tak ma ? Wiecie coś ...??

Dodam że trwa to kilka sekund i mija.
 
Wiecie co... Kupiłam wczoraj w Lidlu dwie pary jeansów (i dwie leginsów, 2 bodziaki i 2 pary spodenek, ale ja nie o tym chciałam) [emoji6] Dopiero w domu przy przymierzaniu zauważyłam, że jedne jeansy są rozcięte na dupie na 15 cm! I zastanawiam się czy próbować zwrócić i się kłócić z nimi, czy je uratować? Są cudowne tak poza tym. Strasznie rzadko znajduję tak długie spodnie, wszystko mi zawsze sięga do kostki. A te są długie i mają wąziutkie nogawki, tak jak lubię. Ta dziura jest po prawej stronie prawej kieszeni, więc mogę sobie tam naszyć jakiś śliczny wzorek kwiatowy i symetrycznie z drugiej strony taki sam. Drugie jeansy są rozmiar większe i takie bardziej przyszłościowe. Innych jeansów już nie było.
Myśl że próbuj. Ostatnio w rosmanie kupiłam rajtki i w domu się zorientowalam że opakowanie jest rozcięte więc podejrzewam że rajstopy też, pojechałam i wymienili bez problemu. Oni na tych ubraniach taką kasę zarabiają że mają napewbo wkalkulowane jakieś zwroty.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, czy macie czasem takie kłucie w dole brzucha ? Byłam z tą sprawą u lekarza, nie wie co to jest i nic w tym temacie nie powiedział. Zastanawia mnie co to może być ? Któraś tak ma ? Wiecie coś ...


Nie lekceważ bólu brzucha ... Mnie coś pobolewa ale z prawej strony ale chyba to od zmęczenia jak za dużo chodzę czy stoję ... Bo wtedy boli właśnie . Też mówiłam lekarz o tym mówi że to macica się rozciąga .... Ale czemu z 1 strony tego już nie mówił ...
 
Do góry