reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Kuede od 2 dni mam spieezchniete usta...i wazelina nie pomaga.... jakie niedobory mam...?

Ściągam majty i ide spac ;)
 
reklama
Dziewczyny jak któraś lubi czytać, a mam nadzieję że większość z was taka jest to na taniaksiążka.pl jest promocja trzy książki za 33 i później każda kolejna za 11 zł z przesyłką od 4.90 do kiosku :-)


Ooo dzięki za informację :-)
Ja uwielbiam i na pewno skorzystam.
Tym bardziej, że dzisiaj ostatni dzień do pracy idę :-D:-D:-D
 
Hej, wczoraj byłam u lekarza i pytałam o suplementy głównie o DHA. Napiszę informacyjnie co mi odpowiedział.
Jeżeli jem rybę min 2x w tygodniu i jem codziennie warzywa i owoce bądź piję wyciskane soki m.in z marchwi, buraka, jabłka to nie musze brać suplementów. Dla dziecka nadmiar witamin A K D i jeszcze jakiś nie pamiętam może być bardziej niebezpieczny niż niedobór. A jeżeli koniecznie chce brać dodatkowo tabletki to tylko Femibion, bo to był kiedyś lek i był on przebadany a wszystko inne to suplementy których nikt nigdy nie badał.
Magnez kazał brać Magne B6- taki właśnie brałam, bo to też lek 3 razy dziennie. Powiedziałam, że biorę raz dzienne a on ze to nic nie pomaga. No tutaj się nie zgodzę no na moje drgania powieki pomoga ten 1 raz :)
 
Hej, wczoraj byłam u lekarza i pytałam o suplementy głównie o DHA. Napiszę informacyjnie co mi odpowiedział.
Jeżeli jem rybę min 2x w tygodniu i jem codziennie warzywa i owoce bądź piję wyciskane soki m.in z marchwi, buraka, jabłka to nie musze brać suplementów. Dla dziecka nadmiar witamin A K D i jeszcze jakiś nie pamiętam może być bardziej niebezpieczny niż niedobór. A jeżeli koniecznie chce brać dodatkowo tabletki to tylko Femibion, bo to był kiedyś lek i był on przebadany a wszystko inne to suplementy których nikt nigdy nie badał.
Magnez kazał brać Magne B6- taki właśnie brałam, bo to też lek 3 razy dziennie. Powiedziałam, że biorę raz dzienne a on ze to nic nie pomaga. No tutaj się nie zgodzę no na moje drgania powieki pomoga ten 1 raz :)
Mnie Magne B6 kazał brać trzy razy dziennie po dwie tabletki.
 
Ja do Lidla mam jakieś 50 km. I dopiero wstałam. Mam nadzieję, że jak dojadę to jeszcze jakieś gacie na tylek znajdę. A jak nie to po ciucholandach wycieczka za sukienkami
Ja nie mogę nawet do ciuchlandu wejść. Zaraz mnie odrzuca i muszę uciekać.
A szkoda bo czasem taką perełkę można upolować

Ja też magnez z b6 biorę 3x2+no spa na skurcze
 
Miao poznajemy Cie dopiero od 2 maja.... na pewno niedlugo dostaniesz link :) wszystkie jestesmy tez tutaj i sie udzielamy :)
Tak tak, już wiem :-) Po prostu myślałam wcześniej, że będziecie się przenosić do grupy zamkniętej i mi znikniecie. Ale już wiem, że tam idą tylko bardziej intymne tematy :-) Już się uspokajam [emoji6]
 
reklama
Do góry