reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja śpię tez strasznie dużo ale do tego ogarniam dom swój i sprzątam kilka razy w tyg u takiej babki i ćwiczę codziennie i nigdy nie czułam bólów brzucha typowo z przeciążenia....myślę że to kwestia przyzwyczajenia albo genów.
Co cwiczysz?[emoji5]
 
@NaturalnaMama

pierwsza ciaza 29 latryzyko ZD 1:300 (pisze na oko bo nie pamietam)
w drugiej 35/36 lat1:153
w trzeciej 37/38 lat 1:57

USG jest ok, wad wspolistniejacych nie stwierdzono.
Zbadan prenatalnych (Poznan Euromedicus na ul. Wojskowej bylam niezadowolona, ale konsultacja genetyczna w ogole dramat)
Konsultowalam wiec tez u dr. Kocylowskiego, ktory robil mi prenatalke w ciazy nr 2 ibedzie robil drugie prenatalne w trzeciej ciazy. Moja prowadzaca wypisala mi skierowanie do szpitala, poniewaz nie moge miec tego zabiegu w trybie ambulatoryjnym, wiec pewnie potrzymaja mnie 3doby...
Na pewno będzie wszystko dobrze! Być może taka twoja natura, z tym ryzykiem - i faktycznie teraz wyższe przez wiek.
 
@NaturalnaMama

pierwsza ciaza 29 latryzyko ZD 1:300 (pisze na oko bo nie pamietam)
w drugiej 35/36 lat1:153
w trzeciej 37/38 lat 1:57

USG jest ok, wad wspolistniejacych nie stwierdzono.
Zbadan prenatalnych (Poznan Euromedicus na ul. Wojskowej bylam niezadowolona, ale konsultacja genetyczna w ogole dramat)
Konsultowalam wiec tez u dr. Kocylowskiego, ktory robil mi prenatalke w ciazy nr 2 ibedzie robil drugie prenatalne w trzeciej ciazy. Moja prowadzaca wypisala mi skierowanie do szpitala, poniewaz nie moge miec tego zabiegu w trybie ambulatoryjnym, wiec pewnie potrzymaja mnie 3doby...
@Shaer , witaj, też prenatalne robiłam w Euromedicusie, też miałam podwyższone ryzyka a rozmowa o tych wynikach zostawiła mi niesmak...
Przy okazji, może dziewczyny z Poznania polecicie dobre miejsce na połówkowe?
 
Moj dziadek brzydko gadal..bo on uwaza ze jak corka to Bog pokaral ... ale on stary ma swoj świat.... gadal tak do swojego syna co ma 2 corki.... i brata co ma 5 corek... niektorzy ludzie sa dziwni.... ja tam mysle ze latwiej by bylo z 3 corkami niz 3 synami.... ale z drugiej strony..to chlopy maja w zyciu latwiej niz my kobiety... :)

Ze starszymi panami tak jest. Dziadek mojego męża tez nie "uznaje" dziewczynek. Chłopak to chłopak.
 
Hehehe
Moj syn mial przyniesc dzis do przedszkola nowa dzczoteczke do zębów....i nie zgadniecie jaki kolor wybral...... RÓŻOWY !! Kupilam....:) zaloze sie ze zaden chlopiec rozowej nie bedzie miał.... :)
Mój nie widzi problemu w zabawie różowymi zabawkami :) nawet miał fazę na wózek dla lalki [emoji23]
 
reklama
W Polsce mozna sie wysterylizowac? Znajoma chciala i uslyszala, ze to nielegalne w naszym kraju.

U nas przy drugim uslyszalam, ze musze byc rozczarowana, ze nie ma parki i zeby celowac w dziewczyne na trzeci raz.

Teraz uslyszalam, ze na dzieci jestem za stara i kobiety w moim wieku downy rodza...
Moja tesciowa w ogole udaje, zezadnej ciazy nie mai tylko mojemu mezowi sie pozalila, ze ona nikomu z rodziny nie mowi, bo to taki wstyd...Bo u nich nikt nie ma trojki dzieci, kazdy ma po jednym, dwojke najwyzej.
Mialam ochote cos powiedziec, ale zamilklam. Bo klocic sie z debilem to jak grac z malpa w szachy. Przegrac - kleska, a wygrac - watpliwy sukces.
Współczuję teściowej. Ja też się bałam reakcji ale bardziej dlatego ze ciąża 1, 5 miesiąca po poprzedniej - mama była trochę w szoku, ale jak powiedziałam że lekarz nie widzi przeciwwskazań to się uspokoiła. Sama ma 4 dzieci. Teściowa 2 ale ostatnio powiedziała że super ze będzie 3 bo 2 to taki niedosyt :D
 
Do góry