reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Byłam właśnie na wizycie przyspieszonej, bo od tygodnia mam co jakiś czas skurcze, a tydzień temu nawet siedzieć nie mogłam, bo od razu mnie męczyły. Ciągle czułam jakby ten brzuch mi miał zaraz eksplodować. Na szczęście szyjka długa, a dzidzia zdrowa :-) Gin mówiła, że już mogą się pojawiać skurcze, nawet jak w poprzedniej ciąży pojawiły się później. Teraz macica już jest inna. Mam się przede wszystkim nie stresować :-)

Aha, jeszcze dopiszę - mam brać Asmag forte 3 razy dziennie po 2 tabletki i dalej brać duphaston 2 razy dziennie (miałam przypisany na ostatniej wizycie, bo mam w pochwie odczyn estrogenny, czyli za mało progesteronu).
 
Moja to nie chciała okna otwierać nawet jak dzieci zabrali... Tragedia. Jeszcze gości miała co godzinę dosłownie, aż się wkurzyłam i poqiedzialam, że ja chciałabym odpocząć, a tu już siódma wizyta w jeden dzień i godzina 20ta :/
Taa, odwiedzimy byly najgorsze... nie dość ze cyc na wierzchu w szpitalnej koszuli, to jeszcze ojciec dziewczyny z pokoju tak smierdzial papierosami ze cały czas mnie mdlilo :/
 
Super, ze wszystko ok[emoji5] a potem tez masz nakaz jakiegos oszczedzania sie?

Nie wiem jeszcze w sumie. Rano był obchód ale byłam jeszcze śniegu po narkozie to tylko usłyszałam ze chyba duphaston dostanę. Na razie nic nie mówili o oszczędzaniu się ale wątpię. Skoro nie miałam się oszczędzać przed szwem to czemu miałabym się oszczędzać po skoro on ma wzmocnij szyjkę która tak czy siak trzyma bardzo mocno i jest zamknięta cały czas tylko no.... krótka
 
Byłam właśnie na wizycie przyspieszonej, bo od tygodnia mam co jakiś czas skurcze, a tydzień temu nawet siedzieć nie mogłam, bo od razu mnie męczyły. Ciągle czułam jakby ten brzuch mi miał zaraz eksplodować. Na szczęście szyjka długa, a dzidzia zdrowa :-) Gin mówiła, że już mogą się pojawiać skurcze, nawet jak w poprzedniej ciąży pojawiły się później. Teraz macica już jest inna. Mam się przede wszystkim nie stresować :-)

Aha, jeszcze dopiszę - mam brać Asmag forte 3 razy dziennie po 2 tabletki i dalej brać duphaston 2 razy dziennie (miałam przypisany na ostatniej wizycie, bo mam w pochwie odczyn estrogenny, czyli za mało progesteronu).

Super że wszystko jest Ok :) ja się tez uspokajam po Twoim wpisie bo tak jak pisałam wcześniej tez sporadycznie czuje skurcze tyle że one są bezbolesne, zaczęłam od dziś brać magnez, wizyta w środę i mam nadzieje że usłyszę same dobre wieści :)
 
Ja wczoraj miałam dzień świra, jakieś styki mi nie działały w głowie :D cały dzień nerwowa chodziłam, krzykliwa jakaś a na koniec się popłakałam oglądając fakty w TVN :o normalnie grochy mi leciały nie wiedzieć czemu później się śmiać zaczęłam sama z siebie więc wyglądałam całkiem jak czub :errr: płakałam i się śmiałam jednocześnie....
 
reklama
Super że wszystko jest Ok :) ja się tez uspokajam po Twoim wpisie bo tak jak pisałam wcześniej tez sporadycznie czuje skurcze tyle że one są bezbolesne, zaczęłam od dziś brać magnez, wizyta w środę i mam nadzieje że usłyszę same dobre wieści :)
Dlatego właśnie napisałam, że u mnie pomimo skurczy wszystko ok, bo widziałam, że nie tylko mi zaczęły one dokuczać. Wszędzie w necie piszą, że skurcze zaczynają się od 20 tygodnia, a ja schizowałam, że zaczęły się w 18 tygodniu ;-) No ale miałam ich chyba wtedy 20-30 jednego dnia. Widocznie przesadziłam mocno z długością spaceru. Po 5 tygodniach chorowania trzeba się jednak powoli rozkręcać. Ale i tak trzeba się przebadać jak jest tych skurczy sporo.
 
Do góry