reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja używam tego olejku.
Screenshot_20180507-193259.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180507-193259.jpg
    Screenshot_20180507-193259.jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 364
To najważniejsze że wszystko ok.


Byłam właśnie na wizycie przyspieszonej, bo od tygodnia mam co jakiś czas skurcze, a tydzień temu nawet siedzieć nie mogłam, bo od razu mnie męczyły. Ciągle czułam jakby ten brzuch mi miał zaraz eksplodować. Na szczęście szyjka długa, a dzidzia zdrowa :-) Gin mówiła, że już mogą się pojawiać skurcze, nawet jak w poprzedniej ciąży pojawiły się później. Teraz macica już jest inna. Mam się przede wszystkim nie stresować :-)

Aha, jeszcze dopiszę - mam brać Asmag forte 3 razy dziennie po 2 tabletki i dalej brać duphaston 2 razy dziennie (miałam przypisany na ostatniej wizycie, bo mam w pochwie odczyn estrogenny, czyli za mało progesteronu).
 
Ja mam zwykła oliwke dla dzieci bambino bo mój super krem z Palmas od 4 miesiąca zaczął być nie wytrzymania z uwagi na zapach kakao. Kupiłam też mamas z rosmanna ale jest kiepski i źle się rozciera.

Słyszałam że mustela jest super ale 60zl to trochę za dużo.

Ja tez używam oliwkę dla dzieci najpierw w żelu Bo jest niby wygodniejsza ale opakowanie strasznie twarde i ciężko ja wycisnąć. Wiec teraz mam zwykła z nivea :)

Tylko nie smaruje nią biustu bo wyskakują mi krostki wtedy
 
Zamówiłam Nawilżający balsam na rozstępy z Sylveco. Ma cudowny skład, mam nadzieję, że się sprawdzi.

Chyba będę musiała też piersi smarować (wtedy tego nie robiłam i nie mam na nich rozstępów), bo są większe niż pod koniec pierwszej ciąży, a ja jeszcze nic nie przytyłam (wtedy przy 14 kg do przodu były takie) [emoji33]
 
Kurde, zobaczyłam naleśniki w telewizji i chyba umrę jak ich nie zjem. Tylko kto mi je zrobi? Ja tyle w kuchni nie wystoję :-) I nie mam żadnej czystej patelni (zmywaniem od 2-3 miesięcy zajmuje się mąż...).
 
Dziewczyny, a tak z innej beczki, czy któraś wie, gdzie kupię hamak? Tani, ale solidny - do ogrodu. Dwa drzewa tak smutno stoją niedaleko siebie :)
Ja bardzo bardzo polecam hamaki firmy Lesovik. W ubiegłym roku dostałam takowy i jestem mega zachwycona. Najwspanialsze w nim jest to, że po złożeniu mieści się w torebce czy plecaku i mogę go wszędzie zabierać kiedy tylko wiem, że będzie okazja do rozwieszenia się. Cena niby nie najniższa ale jeśli będę miała przypływ dodatkowej gotówki to wszystkich dookoła będę nim obdarować. Link do: Lesovik mam zielony, ten za 239 zł i moim zdaniem jest idealny (te droższe i lżejsze pewnie jeszcze idealniejsze).
 
reklama
Do góry