reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny czy skracajaca sie szyjke sie jakos czuje? Czy to tylko na usg da sie sprawdzic? Dzis prawie cala noc nie spalam, wydawalo mi sie ze mam twardy brzuch caly czas. Teraz w dzien jest ok, ale juz sie naczytalam oczywiscie strasznych rzeczy[emoji6] ciekawa jestem czy na polowkowym ta szyjke mierza.
 
Ja o pewnych wydatkach z mężem nie rozmawiam. Uważa, że zadużo wydaję w aptece, u lekarzy...o fryzjerze czy kosmetyczce nie wspomnę :,P
Dobrze, że mam swoje pieniądze to nie muszę się tłumaczyć czy wydałam na coś jego zdaniem "zbędnego".Mój gin też nie zwracał uwagi I olewał bakterie w moczu a już 2 razy mi wyszły...dopiero jak się upomniałam co na to brać to zalecił Tutukon. Koszt 80zł więc nie kupiłam.
Łykam Urosept i wcinam żurawinę...zobaczę czy coś pomoże.
Też dzisiaj zakupiłam sok z żurawiny (o matko jaki kwas!!!). W ogóle ja mam ogromny problem z piciem. Teraz w ciąży staram się duzoe pić, ale to nadal mało, bez ciąży potrafię wypić rano kawę i potem maksymalnie 2 szklanki jakiegos płynu:/
No i mo lekarz zwróciła uwagę, żeby dobrze pobierać ten mocz. Ostatnio właśnie nasikalam od razu do pojemniczka, a to sie powinno dopiero, że tak powiem, od połowy. No zobaczymy, jutro albo w poniedziałek powtórzę badanie. Przeglądałam też wyniki z pierwszej ciąży o tam w ogóle nie miałam informacji o osoczu.
 
Dziewczyny czy skracajaca sie szyjke sie jakos czuje? Czy to tylko na usg da sie sprawdzic? Dzis prawie cala noc nie spalam, wydawalo mi sie ze mam twardy brzuch caly czas. Teraz w dzien jest ok, ale juz sie naczytalam oczywiscie strasznych rzeczy[emoji6] ciekawa jestem czy na polowkowym ta szyjke mierza.
 
Dziewczyny czy skracajaca sie szyjke sie jakos czuje? Czy to tylko na usg da sie sprawdzic? Dzis prawie cala noc nie spalam, wydawalo mi sie ze mam twardy brzuch caly czas. Teraz w dzien jest ok, ale juz sie naczytalam oczywiscie strasznych rzeczy[emoji6] ciekawa jestem czy na polowkowym ta szyjke mierza.
Mi się w pierwszej ciąży bardzo skrócila, ale ja tego nie czułam
 
Dziewczyny czy skracajaca sie szyjke sie jakos czuje? Czy to tylko na usg da sie sprawdzic? Dzis prawie cala noc nie spalam, wydawalo mi sie ze mam twardy brzuch caly czas. Teraz w dzien jest ok, ale juz sie naczytalam oczywiscie strasznych rzeczy[emoji6] ciekawa jestem czy na polowkowym ta szyjke mierza.
Mój mierzył, wydaje mi się ze każdy lekarz mierzy. Twardnienie brzucha wcale nie oznacza od razu skracania szyjki, macica ćwiczy skurcze BH :) jeśli jednak nie daje Ci to spokoju to poproś o sprawdzenie na następnej wizycie
 
reklama
Do góry