reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

[emoji5] dobrze wiedziec, ze to moze tez byc calkiem normalny objaw. Jak sie jest w pierwszej ciazy to kazda anomalia potrafi przyprawic o zawal[emoji6]
No wiadomo :) ale obserwuj i jeśli Noe będzie Ci to dawało spokoju to skonsultuj to z lekarzem, bo lepiej dmuchać na zimne :)
 
reklama
Ten twój mąż to chyba taki finansowy terrorysta, jak mój kiedyś. Nie zazdroszczę. Też miałam takie sytuacje, że mąż uważał, że coś jest niepotrzebne, więc nie kupujemy. Nieważne co ja myślałam. A miał zerowe pojęcie na temat niektórych rzeczy. Jak ma to sprawić, że będziesz spokojniejsza, to jest to warte każdych pieniędzy. A skoro nie kosztuje dużo i możesz to w takiej samej cenie odsprzedać, to już w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać.
On lubi wydawac kase ale na.siebie.
Ja mieszkam w Niemczech i niestety olxa tu nie ma a na podobnych stronach niemieckich nie znalazlam. Ale.sprobuje go przekonac
 
Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam od lekarz prowadzącego i mam niestety zapalenie płuc i antybiotyk Amotaks :(. Strasznie się martwię czy z dzidzia wszystko ok bo ruchów jeszcze nie czuje. Nie najlepszy czas na chorowanie ale co zrobić.
Ale sie zalatwilas. Dobrze ze poszlas do lekarza. A ten antybiotyk akurat jest bezpieczny dla dzidziusia. Dbaj o was odpocznij.
 
reklama
Do góry