reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Słuchajcie od paru dni mam 3 plamki czerwone na brzuchu, lekko swędzi i dzisiaj lekko skóra schodzi Od czego to moze być. Nie jest to ugryzienie. [emoji19]

Mi to brzmi na alergię ale znawcą nie jestem ...
Zmieniłaś proszek do prania ?
Jadłaś coś nowego ostatnio ?
Jak się będzie nasilało to dermatolog.
 
reklama
Ja tam nie jestem za detektorem. Ale może temu, że jestem z tych panikujacych. ... Poszukalam czy mama ginekolog o tym pisała, bo widzę, że jest tutaj często polecana i ona fajnie pisze o detektorze.
Link do: Gadżety dla kobiet w ciąży - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet

Ja tez nie mam potrzeby posiadania detektora, jak zaczynaly sie jakies ruchy potem cisza na kilka dni jakos sie nie denerwowalam, teraz mam regularne i czeste w pierwszej ciazy moj syn szalal caly czas go czulam, i raz rzeczywiscie pojechalam na IP bo byla dluga cisza co nie bylo tak jakby do niego podobne, moze jak ktos nie ma ruchliwego dzidzusia albo tak nie czuje to fajna opcja bo rozumiem ze to sluzy do konca ciazy? Jak pozniej mialoby sie cos zmienic i dzidzi teraz mniej by sie ruszalo to pewnie kupie ale zopowiada sie taki sam kopacz teraz sie usmiecham ale wyzej w ciazy bede plakac chyba kazdy czuje inaczej ja jestem szczupla mam maly brzuch ale to pewnie przez tylozgiecie macicy ale ruchy czuje wyraznie az brzuch podskakuje [emoji106] najwazniejszy jest spokoj i komfort psychiczny jak maz by mi nie pozwolil kupic zrobilabym awanture i kupila bez jego “zgody”
 
Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam od lekarz prowadzącego i mam niestety zapalenie płuc i antybiotyk Amotaks :(. Strasznie się martwię czy z dzidzia wszystko ok bo ruchów jeszcze nie czuje. Nie najlepszy czas na chorowanie ale co zrobić.
 
Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam od lekarz prowadzącego i mam niestety zapalenie płuc i antybiotyk Amotaks :(. Strasznie się martwię czy z dzidzia wszystko ok bo ruchów jeszcze nie czuje. Nie najlepszy czas na chorowanie ale co zrobić.
Duuuuzo zdrówka. [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam od lekarz prowadzącego i mam niestety zapalenie płuc i antybiotyk Amotaks :(. Strasznie się martwię czy z dzidzia wszystko ok bo ruchów jeszcze nie czuje. Nie najlepszy czas na chorowanie ale co zrobić.


Zapalenie płuc ? Ojej to zdrówka życzę :rolleyes:
 
Ja tez nie mam potrzeby posiadania detektora, jak zaczynaly sie jakies ruchy potem cisza na kilka dni jakos sie nie denerwowalam, teraz mam regularne i czeste w pierwszej ciazy moj syn szalal caly czas go czulam, i raz rzeczywiscie pojechalam na IP bo byla dluga cisza co nie bylo tak jakby do niego podobne, moze jak ktos nie ma ruchliwego dzidzusia albo tak nie czuje to fajna opcja bo rozumiem ze to sluzy do konca ciazy? Jak pozniej mialoby sie cos zmienic i dzidzi teraz mniej by sie ruszalo to pewnie kupie ale zopowiada sie taki sam kopacz teraz sie usmiecham ale wyzej w ciazy bede plakac chyba kazdy czuje inaczej ja jestem szczupla mam maly brzuch ale to pewnie przez tylozgiecie macicy ale ruchy czuje wyraznie az brzuch podskakuje [emoji106] najwazniejszy jest spokoj i komfort psychiczny jak maz by mi nie pozwolil kupic zrobilabym awanture i kupila bez jego “zgody”
No właśnie według mamy ginekolog nie do końca na cały okres ciąży
 
reklama
Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam od lekarz prowadzącego i mam niestety zapalenie płuc i antybiotyk Amotaks :(. Strasznie się martwię czy z dzidzia wszystko ok bo ruchów jeszcze nie czuje. Nie najlepszy czas na chorowanie ale co zrobić.
Współczuję choroby :-( Ja też brałam Amotaks, we wtorek wzięłam ostatnią dawkę. Bierz to zawsze po porządnym posiłku! Dostawałam od tego szybko rostroju żołądka i biegunki jak jedzenia nie pilnowałam. Ja się pocieszałam przy chorobie tym, że moja kuzynka miała tak silny kaszel w ciąży, że zrobiła jej się przepuklina na brzuchu, a i tak świetnie się czuła przez resztę ciąży i urodziła zdrowe 3,5 kilowe bliźniaki :-)
 
Do góry