reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
@aspekt na bòl plecow mnie tez troche pomagała masc, z naturalnym skladem ginekolog mi ja pozwolil stosowac zaraz wysle ci na priv pocztaj moze sprobujesz i troche ci ulzy.

A ja dzis rano zaplamilam !! ☹️ niewiele ale wodnisto brazowe identyczne jak przy krwiaku mialam ktory sie juz przeciez wchlonal ?! Obserwuje i jesli tylko poleci cos drugi raz dzwonie do gina ...
faktem jest to ze przestalam sie w ogole oszczedzac po mies lezenia okna umyte firanki wyprane balkon w bratkach obsadzony szafy wysprzatane ... jesli to przez to ... bo jak kladlam sie wieczorem to czulam bole takie z przemeczenia

Dzwon do gina! Mój się wchłonął dawno temu, ale dalej mam się oszczędzać, bo to cholerstwo nawraca.
 
Byliśmy już we Włoszech samochodem jak byłam w pierwszej ciąży w 7 miesiącu :) bardzo fajnie wspominam :) jechaliśmy 10 Godzin w okolice Wenecji, teraz planujemy wybrać się mniej więcej na wysokość Rzymu.
Dla mnie mój mąż jest najlepszym kierowca na świecie i jedyna osoba z którą nie boję się jechać :)
Zazdroszczę, Rzym to moje miejsce na świecie. Pojechałam tam autostopem 8 lat temu i się zakochałam :) po czterech latach wróciłam i ciągle byłam tak samo oczarowana tym miastem :)
 
O, bardzo proszę!


To na pewno przez te porządki. Rozumiem, że nie mogłaś się powstrzymać, bo i mnie szlag trafia jak patrzę na zasłony i brudne doniczki, ale jednak nieeeeeee był to dobry pomysł. Bierzesz jeszcze progesteron?
. A ja stwierdziłam ze nie będę ryzykować i pomimo ze jestem pedantka i lubię wszystko robić sama i uważam ze wszystko zrobię najlepiej ... to zatrudniłam panią do sprzątania ... jakoś przeżyje do jesieni bez latania z mopem
 
My też wesele w sierpniu,ale nie wiem co z kreacją :D No i cięzka sprawa z niektórymi wujkami i ciotkami bo nie kazdy rozumie,że bywają ciąże,w których trzeba sie mega oszczędzać,bo przecież cyt "ciąża to nie choroba,a kobity kiedyś to na żniwa szły w 8 miesiącu".
także tego...
 
My też wesele w sierpniu,ale nie wiem co z kreacją :D No i cięzka sprawa z niektórymi wujkami i ciotkami bo nie kazdy rozumie,że bywają ciąże,w których trzeba sie mega oszczędzać,bo przecież cyt "ciąża to nie choroba,a kobity kiedyś to na żniwa szły w 8 miesiącu".
także tego...
Jak ja słyszę te teksty ze ciężarne się pieszczą nad sobą i ze to nie choroba to mam ochotę wslnac w pysk :no:
 
Byliśmy już we Włoszech samochodem jak byłam w pierwszej ciąży w 7 miesiącu :) bardzo fajnie wspominam :) jechaliśmy 10 Godzin w okolice Wenecji, teraz planujemy wybrać się mniej więcej na wysokość Rzymu.
Dla mnie mój mąż jest najlepszym kierowca na świecie i jedyna osoba z którą nie boję się jechać :)
My jechaliśmy z czterolatkiem, więc pierwszy nocleg (a właściwie dwa) zrobiliśmy w Wiedniu:) potem kilka godzin do Wenecji, znowu nocleg i do Rzymu (noclegi), a potem kilka dni na wybrzeżu w Rimini i Caorle. Wg mnie fajnie robić takie noclegi po drodze, zwłaszcza z dzieckiem albo właśnie w ciąży:)
 
O, bardzo proszę!


To na pewno przez te porządki. Rozumiem, że nie mogłaś się powstrzymać, bo i mnie szlag trafia jak patrzę na zasłony i brudne doniczki, ale jednak nieeeeeee był to dobry pomysł. Bierzesz jeszcze progesteron?

Nie moge wysłać ci priv nie wiem dlaczego
Neuro Terapia Nes Pharma, żel z ekstraktem z goździka korzennego, 75 g

Tak i z synem tez sie nie oszczedzam miesiac dziecka na rekach nie mialam, na place zabaw codziennie a on taki niepewny trzeba go asekurowac wszedzie, ale musze sie ogarnac. Nie bralam progesteronu w ogole a krwiak byl od poczatku ciazy podkosmokowy az do ostatniej wizyty 2 tyg temu.
 
Ja po połówkowych pakuje się w auto i jadę na Chorwację. Boziu mam nadzieje se z tym szwem okrężnym na szyjce mi lekarz pozwoli [emoji23]
Ale ostatnio jak mu mówiłam to nic nie mówił ze mam nie jechać. Nawet polecał knajpki z dobrym winem (lol?)
Pewnie dla męża :)
 
reklama
My jechaliśmy z czterolatkiem, więc pierwszy nocleg (a właściwie dwa) zrobiliśmy w Wiedniu:) potem kilka godzin do Wenecji, znowu nocleg i do Rzymu (noclegi), a potem kilka dni na wybrzeżu w Rimini i Caorle. Wg mnie fajnie robić takie noclegi po drodze, zwłaszcza z dzieckiem albo właśnie w ciąży:)

My będziemy jechać w nocy. Ale na szczęście wielkim land roverem wiec myśle ze sobie rozłożę oparcie wezmę podusie kocyk i przespie ;)
 
Do góry