reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja słyszałam, że takie chwilowe wybuchy nie mają żadnego wpływu, problem jest ponoć jeśli jest to długotrwały stres - wniosek z tego taki, że jak się raz wybuchnie, to nie można się po tym długo zamartwiać, bo to zamartwianie się będzie gorsze niż ta krótka wściekłość :p Tak więc głowa do góry!
Wkurzenie się na męża może i nie spowoduje przedwczesnego porodu. Ale stres jak najbardziej może.
Stres nie tylko długi ale nawet taki krótki, silny jak najbardziej może być przyczyną przedwczesnego porodu.
 
reklama
Hmmm posiew z pochwy nie miałam teraz w ciąży . Tylko robilam nadanie osad moczu i posiew moczu ( czekam na drugi wynik bo pierwszy był że nie ma bakterii , ale leukocyty 5-10 gdzie norma 1-5 ) .

Ale pisała wcześniej już o tych wysokich leukocytach dziewczyna ze miala też wysokie cała ciaze i przezyla hihi .
Ale to Tobie kazal robic posiew moczu i powtarzac, gdy wyszedl ujemny? Czy mi sie nicki plącza? To skoro gin taki chuchajacy, to dziwne, gdyby przeoczyl patologiczna wydzieline. Takze spokojnie!
 
Przedstawiam trzy gałki rozkoszy :-D
Czekolada malina i mascarpone z czymś tam ale byłam tak przejęta, że zaraz je będę jadła i to cośtam zapomniałam :-D

20180422_153017.jpg
 

Załączniki

  • 20180422_153017.jpg
    20180422_153017.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 358
Dziewczyny. Czy Wam też zdarza się wściec. Ja się wściekłam i teraz mam wyrzuty sumienia czy nie zaszkodziłam Maleństwu.
Już obiecuje sobie, że będę panowała nad emocjami ale dzisiaj mi nie wyszło i teraz mi z tym bardzo źle.

:-( :(
Aga to się zdarza. Po prostu nie jesteśmy drewnianymi kukłami bez uczuć i emocji...
Ja też się denerwuję chwilami...ale to mija. Odpuść wyrzuty sumienia, bo to nie ma sensu tak się zadreczać.
 
Aspekt - biorę aspirynę od 12t0d, bo wtedy właśnie miałam usg genetyczne i wyniki pappy i takie dostałam zalecenie. Nawet potem czytałam o tej profilaktyce kwasem acetylosalicylowym u mamy ginekolog i się upewniłam, że to nie jest jakieś zalecenie z kosmosu;)

Pysia1986 - rzeczywiście 1:200 to może się wydawać dużo, ale z drugiej strony to nadal tylko 0,5% szansy na ZD... Dobrze, że zrobiłaś nifty, lada dzień będziesz spokojniejsza:) Kiedy mniej więcej masz mieć wyniki?

Ja właśnie wróciłam ze spacerku po lesie:) Ogólnie jestem wielką fanką gór, no ale chyba w tym roku sobie nie połazimy... Baaaardzo zazdroszczę dziewczynom, które mieszkają nieopodal gór, to moje marzenie:) W zeszłym roku przeszliśmy spory odcinek Orlej Perci, w te wakacje mieliśmy przejść pozostały fragment, ale to raczej odpada;)
 
reklama
Aspekt - biorę aspirynę od 12t0d, bo wtedy właśnie miałam usg genetyczne i wyniki pappy i takie dostałam zalecenie. Nawet potem czytałam o tej profilaktyce kwasem acetylosalicylowym u mamy ginekolog i się upewniłam, że to nie jest jakieś zalecenie z kosmosu;)

Pysia1986 - rzeczywiście 1:200 to może się wydawać dużo, ale z drugiej strony to nadal tylko 0,5% szansy na ZD... Dobrze, że zrobiłaś nifty, lada dzień będziesz spokojniejsza:) Kiedy mniej więcej masz mieć wyniki?

Ja właśnie wróciłam ze spacerku po lesie:) Ogólnie jestem wielką fanką gór, no ale chyba w tym roku sobie nie połazimy... Baaaardzo zazdroszczę dziewczynom, które mieszkają nieopodal gór, to moje marzenie:) W zeszłym roku przeszliśmy spory odcinek Orlej Perci, w te wakacje mieliśmy przejść pozostały fragment, ale to raczej odpada;)
Może chociaż weekendowa trasa, jeśli się dobrze czujesz? Mogę podesłać Ci jakieś fajne pętle u mnie w Beskidzie. Ja mam nadzieję wędrować jak długo się będzie dało no i przede wszystkim proszę tego na górze, żeby lato nie było upalne [emoji14]
 
Do góry