reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Przypomniało mi się jak w poprzedniej ciąży u mojej ginekolog dostałam pytanie, czy nie chce męża postraszyc. Miała pacjentke z trojaczkami. I ta pacjentka wyraziła zgodę, żeby udostępniać jej zdjęcie usg, jeśli któraś ciężarna będzie chciała zrobić żart partnerowi [emoji3] ale jakoś nie miałam sumienia... [emoji23]
Haha [emoji23] lekarz z poczuciem humoru :D Mojemu nie mogłabym tego zrobić, bo wiem ze by się ucieszył - za kazdym razem mial na dzieje na blizniaki [emoji6]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj maz jakis niechetny do oglądania usg :( twierdzi ze nic tam i tak nie zobaczy...
Dzis jade na 14.20 :)
Mój na szczęście jedzie lubie jak jest ze mną bo wtedy lekarz tłumaczy dużo wolniej i wszystko pokazuje dokładnie mężowi:biggrin2:
No i do niego bardziej to dotrze jak zobaczy że naprawdę w brzuchu jest dzidzia bo na tak wczesnym etapie to nic nie widać ani nie czuć:)
 
I trzymajcie za mnie kciuki zeby ta glukoza wyszla dobrze
Kciuki! Ja bardzo zle wspominam te badanie i pamietam jak dzis jak "lykalam powietrze" zeby nie zwymiotowac :p
Przypomniało mi się jak w poprzedniej ciąży u mojej ginekolog dostałam pytanie, czy nie chce męża postraszyc. Miała pacjentke z trojaczkami. I ta pacjentka wyraziła zgodę, żeby udostępniać jej zdjęcie usg, jeśli któraś ciężarna będzie chciała zrobić żart partnerowi [emoji3] ale jakoś nie miałam sumienia... [emoji23]
O ja [emoji23][emoji23] Ja bym mojemu zrobila zarcik [emoji48][emoji48]
 
reklama
Dziewczyny czy tylko endokrynolog Euthyrox przepisuje... .
Jak lekarz dzis zobaczy moj wynik tsh..to skoerowanie da do endokrynologa??? Tak?
Czy tego leku nie moze ginekolog przepisac..albo rodzinny?
 
Do góry