reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

nie obwinaj siebie, jesli masz mozliwosc ja bym zrobila hermony albo nifty nieinwazyjne / albo usg u innego lekarza z testem pappa



mam i polece, wczesniej mielismy jakies cudo polcane jonizujace i nic nie dawalo, a ten na duze pomieszczenie tez daje rade, i super sie oddycha
BEURER LW110.
Bylam dziś u innego ginekologa ale tylko na konsulatcji to powiedział mi że ten ginekolog co u niego wczoraj byłam to nie pierwszej mi narobił takiego strachu, bo były też inne kobitki i też miały u niego zle usg a poszły gdzie indziej to było Dobrze, powiedział mi też że nie ma sensu teraz robić usg u innego i żebym poczekala do wtoreku to mi zrobią w tej poradni genetycznej porządne usg, nie wiem czy mam sie uspokoic powiedzial ze będzie dobrze że jestem młodą dziewczyną. Ciutke się uspokoilam ale i tak jestem wystraszona
 
reklama
Bylam dziś u innego ginekologa ale tylko na konsulatcji to powiedział mi że ten ginekolog co u niego wczoraj byłam to nie pierwszej mi narobił takiego strachu, bo były też inne kobitki i też miały u niego zle usg a poszły gdzie indziej to było Dobrze, powiedział mi też że nie ma sensu teraz robić usg u innego i żebym poczekala do wtoreku to mi zrobią w tej poradni genetycznej porządne usg, nie wiem czy mam sie uspokoic powiedzial ze będzie dobrze że jestem młodą dziewczyną. Ciutke się uspokoilam ale i tak jestem wystraszona

A to konował jeden przebrzydły. Bądź spokojna. Jeszcze niecały tydzień <3
A ten "wspaniały", co Co tak stracha napędził, lekarz był na NFZ czy prywatnie?
Bo to szlag człowieka trafia jak służba zdrowia traktuje pacjentów!
Wiecznie i zawsze za system obrywa człowiek, który najmniej winien a już na pewno kobieta przy nadziei, którą się powinno wspierać podwójnie!
Dlatego dużo myśl pozytywnie i uśmiechaj się do brzuszka!
Trzymam kciuki żeby ten wtorek okazał się dla Ciebie bardzo szczęśliwy!
 
Hej dziewczyny, ja od rana siedzę na porcelanie z biegunka... No po prostu cudnie. Znacie jakieś sposoby? Obawiam się, że coś mnie zbiera, a tu w sobotę lot do Holandii. Cholera :(
 
Hej dziewczyny, ja od rana siedzę na porcelanie z biegunka... No po prostu cudnie. Znacie jakieś sposoby? Obawiam się, że coś mnie zbiera, a tu w sobotę lot do Holandii. Cholera :(
Ja znam myślę że nie szkodliwy w ciąży ale niezbyt smaczny. Weź łyżkę mąki ziemniaczanej prosto do buzi i popij dużą ilością wody tylko uważaj żeby się nie zaciągnąć samą mąką. Jeśli nigdy tego nie brałaś to może spróbuj najpierw łyżeczką i weź ich ze 4 . Ja nawet synowi daje i często pomaga jak biegunka nie przejdzie to za godzine powtórz :)
 
Hej dziewczyny, ja od rana siedzę na porcelanie z biegunka... No po prostu cudnie. Znacie jakieś sposoby? Obawiam się, że coś mnie zbiera, a tu w sobotę lot do Holandii. Cholera :(
W ciąży nie szalalabym z surowa mąka ..... biegunka w ciąży na zmianę z zaparciami to norma , często to wina hormonów które wpływają na perystaltykę, pij bardzo dużo płynów , przeczekaj trochę , organizm czasami sam wie co robi, jeśli do południa będzie więcej luźnych stolcow niż 5-6, to w drugim trymestrze w ostateczności można wziąć loperamid
 
Ja znam myślę że nie szkodliwy w ciąży ale niezbyt smaczny. Weź łyżkę mąki ziemniaczanej prosto do buzi i popij dużą ilością wody tylko uważaj żeby się nie zaciągnąć samą mąką. Jeśli nigdy tego nie brałaś to może spróbuj najpierw łyżeczką i weź ich ze 4 . Ja nawet synowi daje i często pomaga jak biegunka nie przejdzie to za godzine powtórz :)
Surowa mąka = możliwe pasożyty
 
reklama
Do góry