reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja bym nie robiła. Mi wystarcza przeziernosc karkowa ;)
Też jestem tego zdania [emoji6]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
W związku z tym że nie da się zagłosować czy zamknąć forum czy nie . Proponuję szalona abyś założyła dwa posty jeden czy jestes za kciuki w górę i zaraz pod nim czy jesteś przeciw kciuki w górę wtedy będziemy widzieć co i jak mnie to obojętne ale ja bym zamknęła od maja jeszcze ktoś może dołączyć w zeszłym tygodniu jeszcze mama nową przyszła A właśnie się kończy u wielu 1 trymestr czyli ten najgrozniejszy okres dla ciąży.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem, ze te zamkniete jest z haslem? A czy te haslo trzeba wpisywac na aplikacji za kazdym razem gdy chce sie wejsc i przeczytac lub napisac? Czy haslo jest jakos zapamietane?

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
To chyba mnie coś ominęło,[emoji4] bo pamiętam że pytałaś mnie jak to załatwić...i tylko na pytaniu się skończyło. Ja jestem zq jak gdyby coś [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Gadalam o tym na priv..o grupie zamknietej jak to zrobic z AnusiaP 15 marca, wiec 16 lub 17 marca zadalam pytanie czy chcemy... w odpowiedziach padaly argumenty ze jeszcze troche dziewczyn do nas dolaczy....
( (zaraz znajde strone)
Jal beda chcialy dolaczyc..i nas tu czytaja..chocby teraz...to beda widzialy na czym nasze pogaduchy sie skonczyly...a ostatni wpis zrobimy tu taki ze jak ktoras chce dolaczyc do zamknietej to niech priv pisze..... i bedziemy dopisywac..... zyskamy odrobine intymnosci..... mozemy tak zaczac od drugiego trymestru......
 
Dziewczyny... na gorze zrobilam ankiete...
. na kazdej stronie u gory..widac??
Bo pierwszy raz to robie...zobaczcie czy wszystkie mozecie oddac glos ?????
 
reklama
Do góry