reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witajcie dziewczyny [emoji846]Ja robie 05.04 Pappa a usg genetyczne dopiero 12.04 i zastanawiam się czy wogole przed usg zaglądać jaki wynik z Pappa. Mam 35 lat wiec z racji wieku pewnie prawdopodobieństwo wyjdzie wyższe. Może któraś z Was opisałaby jak się u Was miał wynik Pappa do całościowego wyniku i czy radzicie sprawdzać wynik przed usg? Ja tez myślałam ze nifty to w przypadku gdy Pappa z usg wyjdzie źle- mam nadzieje ze jednak nie będzie to potrzebne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Też uważam, że tapatalk to fajne rozwiązanie [emoji4]
I popieram również Okruszek.Emi w temacie zamkniętego wątku na bb. Mamy takie zamknięte forum z wrześniówkami 2016 i super się sprawdza, przynajmniej możemy pogadać bardziej prywatnie, wrzucić zdjęcia swoje, dzieci czy całej rodzinki [emoji6] i nikt z zewnątrz tego nie czyta i nie widzi. I też trzymamy się już ponad 2 lata, dziewczyny są super i mam nadzieję, że kontakt będziemy miały jeszcze przez wieeeeele wiele lat [emoji4]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png

Jak proponowalam by bylo zamkniete to wiekszosc opowiedziala sie przeciwko.... .
 
Witaj.
Ja robiłam ale test Peppa. Nie miałam wskazania poszłam z nim na usg genetycznie. Usg daje 80 %diagnostyki a peppa z usg 95% gdyby coś było nie tak to wtedy można zrobić nimfy 99 %lub amniopunkcja 100%.Jak nie masz wskazań to chyba szkoda kasy kosztuje 2500zl.a peppa 200zl.Chociaz Peppa czasem wychodzi niestety fałszywie dodania i sieje niepotrzebny zamęt. Ale to już indywidualna sprawa. Ja zrobiłam i nie żałuję.
Naczytałem sie o pappa, ze przy hashimoto (które niestety mam) często przeklamuje wynik i zastanawiam sie czy je wogole robić aby nie fiksowac.
 
reklama
Potrzebuje link do kalkulatora tygodnia ciąży, takiego zeby pokazalo np. 13 tyg 4 dni. Klikalam juz w kilka z googla i wszystkie pisza "jestes w 14 tyg". Moze ktoras z Was wie, ktory liczy z dniami?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry