reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja jestem z Lublina ;)
Ja z okolic Nałęczowa.
O ile dobrze pamiętam to jeszcze ktoś z okolic Zamościa jest z nami na grupie (oprócz Bisi która nas opuściła)


Mi w poprzedniej ciąży 13kg przybyło...teraz mam nadzieję, że nie więcej. Na razie waga stoi w miejscu...mimo mega apetytu :)


usg wizyta 19.03
 
reklama
Mi w poprzedniej ciąży 16 kg ale myśle ze gdyby nie w połowie ciąży cukrzyca ciążowa na pograniczu Wiec przeszłam na dietę gdyby nie to to pewnie byłoby dużo więcej . Mi dziś tak żal pogody . Mąż z córka na rowery pojechali a ja leżę w łóżku to już będzie miesiąc mdłości prawie codziennie od rana do wieczora . Dobrze ze poszłam na l4 mimo ze nie chciałam tak szybko ale nie dałabym rady czuje się okropnie całymi dniami . Wymiotuje raz na dwa dni tak mniej więcej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze...@Mamisia aż ciekawa jestem która z mam jest z okolic Zamościa. mój K. jest z Zamościa i niedługo całkiem się tam przeprowadzamy


Dziewczyny,macie jakieś domowe sposoby na zgagę? Nigdy w życiu nie miałam,a teraz w ciąży już drugi raz i strasznie mnie męczy...
 
Ostatnia edycja:
Ciężko mi Was nadrabiać;)
Gratuluję narzeczonym! I witam nowe Mamy ;)
Padam, mogłabym cały dzień przespać, ale się nie da. Nawet dziś byłam w pracy . Dwu godzinny spacer z Rycerzem zaliczony ale jest piękna pogoda^^
Co do rozstępów to w pierwszej ciazy używałam Palmers, nie pomógł. Teraz przerzuciłam się na BioOil, ale za dużo się nie łudzę bo to zależy i tak mocno od genetyki.

Ja karmię starszaka i mam nadzieję na tandem.

Na ten moment nie potrafię sobie wyobrazić że mogłabym pokochać tak mocno jak to pierwsze dziecię. Pamięta że uczucie nie pojawiło się "magicznie" po porodzie ale dojrzewało przez dłuższy czas. Trochę mnie to przeraża, dobrze że jest jeszcze tyle czasu by się z tą myślą pogodzić. Po opowiadacie jak to było u Was przy drugim maluszku?
 
Każdy ma inne priorytety:) dla jednego po kolei bedzie :ślub,mieszkanie,dziecko,dla drugiego(m.in.dla mnie) po kolei to mieć gdzie mieszkać,dziecko,potem ślub:) chociaż wiadomo,że życie często pisze swój scenariusz.

Widzę,że dużo jest mam studentek. Ja też jeszcze zdecydowałam się na szkołę i oczywiście karmienie przypadnie na początek roku. Jeszcze nie wiem jak to rozwiąże,ale do domu skoczyć nie będę mogła bo do Lublina do szkoły to jakieś 100 km:/ póki co coś mi się robi na myśl o kolejnym zjeździe za tydzień i siedzeniu w szkole do 19.30
Hehe u mnie ta sama kolejnosc króluje [emoji3][emoji3][emoji173]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
Ciężko mi Was nadrabiać;)
Gratuluję narzeczonym! I witam nowe Mamy ;)
Padam, mogłabym cały dzień przespać, ale się nie da. Nawet dziś byłam w pracy . Dwu godzinny spacer z Rycerzem zaliczony ale jest piękna pogoda^^
Co do rozstępów to w pierwszej ciazy używałam Palmers, nie pomógł. Teraz przerzuciłam się na BioOil, ale za dużo się nie łudzę bo to zależy i tak mocno od genetyki.

Ja karmię starszaka i mam nadzieję na tandem.

Na ten moment nie potrafię sobie wyobrazić że mogłabym pokochać tak mocno jak to pierwsze dziecię. Pamięta że uczucie nie pojawiło się "magicznie" po porodzie ale dojrzewało przez dłuższy czas. Trochę mnie to przeraża, dobrze że jest jeszcze tyle czasu by się z tą myślą pogodzić. Po opowiadacie jak to było u Was przy drugim maluszku?
Witam u mnie z pokochaniem drugiego nie było problemu, ponieważ staraliśmy się o dziecko 4 lata a gdy się okazało,że to dziewczynka to już wogole oszalalam z miłości:tak: za to nie wiem jak będzie teraz bo w życiu się nie spodziewaliśmy, że odrazu zrobimy dzidziusia jeszcze jesteśmy w szoku :rofl: myśleliśmy, że znów nam to zajmie kilka lat a tu bach i niespodzianka :rolleyes:
 
My planujemy wziąć ślub cywilny w czerwcu, po nim sam obiad. Nie wiem gdzie znajdę sukienkę. Natomiast kościelny z weselem za rok/dwa lata. Studia przerwałam w listopadzie, mam zamiar iść na inny kierunek od października. W tej sytuacji zastanawiam się nad zaocznymi albo e-learningiem. Dzienne odpadają [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
reklama
Do góry