reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Bry paniom!!
Witamy się w 10. Tygodniu!!:) jakby nie patrzeć 25% za nami!!
Gratulujemy nowych serduszek i też odliczamy do kolejnej wizyty:) mam 30.03 prenatalne, to bedzie 13t1d na NFZ:) zastanawiam sie czy jakies 10 dni wczesniej sie nie udac prywatnie, bo normalnie roznosi mnie ciekawość, a może ktoś mi już zasugeruje kto tam mieszka[emoji170][emoji85]

U nas dziś na obiad bitki wołowe zapraszamy kto ma ochote.

Milego dnia




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Juz 10tc u Ciebie? Ale ten czas leci [emoji3][emoji3]
A przeczucia co do plci masz?
U mnie 8+3

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
reklama
Przeczucia nie mam. Wypieram możliwość córki do momentu aż ktoś mi tego nie ogłosi, jak tak sie stanie to będę przywykała do myśli.
Strasznie chce mieć kolejnego synka, a później jeszcze dwóch;)
3-4 synów to moje marzenie...:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mam dziś wizytę :) Jeśli wszystko idzie dobrze, założą mi dziś kartę ciąży. Strasznie się stresuję a to dopiero po pracy :( Tyyyyle czekania. Mdłości mam nadal, więc chyba jest dobrze ale stres jest. Do tego się przeziębiłam, mam nieładny kaszel i katar jak stąd do Krakowa :(

Trzymamy kciuki [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cóż... chyba czas się przywitać.
Pamiętam, że łatwiej mi przeszła ta ciąża na forum.

25 lat, ciąża 3, pierwsza- poronienie w 16tc, druga - syn z 31t.c. więc wywiad nie rokuje mi wytrzymania do października, ale trudno ;)
Wizytowałam wczoraj, "Tictac" nam rośnie, jest wiekszy niz wynika z OM, ale jest juz krwiak/odwarstwienie, więc załączyłam tryb kwoki wysiadującej jajko :D bezwględne leżenie i mam nadzieję, że znów się uda <3
 
Cóż... chyba czas się przywitać.
Pamiętam, że łatwiej mi przeszła ta ciąża na forum.

25 lat, ciąża 3, pierwsza- poronienie w 16tc, druga - syn z 31t.c. więc wywiad nie rokuje mi wytrzymania do października, ale trudno ;)
Wizytowałam wczoraj, "Tictac" nam rośnie, jest wiekszy niz wynika z OM, ale jest juz krwiak/odwarstwienie, więc załączyłam tryb kwoki wysiadującej jajko :D bezwględne leżenie i mam nadzieję, że znów się uda <3

Gratulacje i dużo cierpliwości w byciu "kwoką" :) Trzymam kciuki &
Czasem trzeba się poświęcić i jechać na wolnych obrotach dla dobra maluszka...bardzo podziwiam takie mamy bo wbrew pozorom to chyba ciężka sprawa pilnować się i oszczędzać mając rodzinę [emoji14]
Ile ma synek?


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
Gratulacje i dużo cierpliwości w byciu "kwoką" :) Trzymam kciuki &
Czasem trzeba się poświęcić i jechać na wolnych obrotach dla dobra maluszka...bardzo podziwiam takie mamy bo wbrew pozorom to chyba ciężka sprawa pilnować się i oszczędzać mając rodzinę [emoji14]
Ile ma synek?


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy

Syn lat 4 :) jest ekstremalnym wcześniakiem, ale bez skutków ubocznych całe szczęście. Wtedy ciąża wyglądała tak samo. Leżenie od 7 tygodnia, aż do rozwiązania. Teraz pewnie będzie trudniej, ale dobrze, że ten starszak jest już w miarę samodzielny.
No to teraz od wizyty do wizyty - a widywać mam się z ginką co dwa max. trzy tygodnie
 
Dziewczyny potrzebuję waszej porady!!! Wczoraj miałam wizytę, wszystko jest ok, pięknie się rozwija, ale mam delikatne zapalenie kobiecych spraw. Pani doktor mówiła mi coś o kwasie mlekowym... Nie słuchałam jej dokładnie, bo pierwszy raz słyszałam serduszko i przepelniały mnie emocje, a teraz nie wiem co mogę stosować :((( może któraś miała podobny problem?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Lactovaginal i provag globulki.
Ja miałam też na rec. Pimafucin czy Pimafucort.
Szkoda, że nic konkretnego gin.nie zalecił bo infekcje nie są dobre dla ciąży...oby się nie przyplątała jakaś bakteria. Reaguj jakby się nasilało.
Ja mam luteinę dopochwową i przez nią ryzyko że coś się może przyplątać. Przynajmniej w pierwszej ciąży wiecznie coś miałam. Po ciąży z e-coli walczyliśmy. Teraz pewnie wymaz trzeba powtórzyć u mnie.


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
Lactovaginal i provag globulki.
Ja miałam też na rec. Pimafucin czy Pimafucort.
Szkoda, że nic konkretnego gin.nie zalecił bo infekcje nie są dobre dla ciąży...oby się nie przyplątała jakaś bakteria. Reaguj jakby się nasilało.
Ja mam luteinę dopochwową i przez nią ryzyko że coś się może przyplątać. Przynajmniej w pierwszej ciąży wiecznie coś miałam. Po ciąży z e-coli walczyliśmy. Teraz pewnie wymaz trzeba powtórzyć u mnie.


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
Dzięki, udam się do apteki [emoji4]

Sent from my ALE-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Syn lat 4 :) jest ekstremalnym wcześniakiem, ale bez skutków ubocznych całe szczęście. Wtedy ciąża wyglądała tak samo. Leżenie od 7 tygodnia, aż do rozwiązania. Teraz pewnie będzie trudniej, ale dobrze, że ten starszak jest już w miarę samodzielny.
No to teraz od wizyty do wizyty - a widywać mam się z ginką co dwa max. trzy tygodnie
Dobrze, że wizyty masz często to łatwiej wdrożyć jakieś leczenie w razie "w"
Ja mam 3,5 latka ale na szczęście nie muszę leżeć bo dla mnie to wydaje się niemożliwe :D


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
reklama
Dobrze, że wizyty masz często to łatwiej wdrożyć jakieś leczenie w razie "w"
Ja mam 3,5 latka ale na szczęście nie muszę leżeć bo dla mnie to wydaje się niemożliwe :D


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy

Leczenie już wdrożone. Duphaston + lezenie - inaczej się nie da. Kiedyś też nie wyobrażałam sobie leżenia 7 miesięcy, ale dzieki temu mam syna ;)

/mamy jakąś grupę na facebooku ?
 
Do góry