reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To bankowo jest zalewajka !;D


A na Śląsku czy barsz biały czy żurek jemy z jajkiem :). Z chrzanem nigdy nie jadłam. Co region to inne nazwy i sposób podania [emoji5].

xrot3e3khrx43f8f.png
 
reklama
Ja mieszkałam w woj. Opolskim, teraz w mazowieckim i tak samo jest. barszcz biały nie jest z chrzanem, a żurek jest bardziej kwaśno ostry z chrzanem właśnie. I jak napisałaś ze barszcz na ostro to myślałam że mówimy o zurku :)

tb73j48a2bxk0byd.png

h44eflw1ladqrmrl.png
U nas chyba nawet zurku nie robi sie z chrzanem z tego co kojarze [emoji3]

p19u9jcg1z5wnhly.png

x7codciml8ye19yb.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Wczoraj schowalam wszystkie spodnie dżinsowe bo miejsce w szafie zajmuja..a sie nie bede sciskac w pasie..

Od kad mam mdlosci.. pierwszy raz mam ochote cos zjesc... ta pomidorowka o ktorej ktoras wspomniala.... :)
Jeny tylko robic sie nie chce
 
Mój idzie do pracy od 14-01 więc będę sama. Ale np wczoraj 13-20 więc nie najgorzej. Tak to jest jak się pracuje w ztm. Ma różne godziny pracy.
Imiona temat rzeka. Ja w pierwszej ciąży wiedziałam od początku ze bedzie chłopak. A imiona dla dziewczynki wybrane ale dla chłopca ciągle mężowi nie pasowało. Artur wybrany ale też takbsrednio na paczatku bo mamy już w rodzinie. Teraz każdy się przyzwyczaił ze jest Artur i Arturek :)
I teraz mam ubranka chłopięce ale czuję że to dziewczynka będzie. Więc wszystko co neutralne to na pewno będę ubierać. Imię dla dziewczynki Liwia lub Kalina. Stare imiona ale jakoś zapomniane :) mężowi podobają się roślinne np. Jagoda.
Ale jak wyjdzie chłopiec to nie mam pojecia co wybierzemy.

Aga10_2018 możesz malować, nie ma przeciwskazan, byle przed porodem już nie zakładać bo na poród potrzebna jest widoczna płytka paznokcia czy nie sinieje. I jak jest utwardzany lakier to może lepiej nie miej lampy na wysokości brzuszka :) ja np zrezygnowałam całkowicie od kiedy się dowiedziałam ale to był mój wybór i moje lenistwo :)

tb73j48a2bxk0byd.png

h44eflw1ladqrmrl.png
 
Hihi chyba przyczynilam się do tego dylematu [emoji14]. A to mąż zostawia Ci wolną rękę co do wyboru imienia [emoji5]?

xrot3e3khrx43f8f.png

Mąż wybral imiona dla 1 syna....bardzo chcial... dla drugiego syna ja wybralam 5 do wyboru z ltorych on wybral...
A ja zawsze chcialam miec filipa i alicje... 3 dziecko w drodze... nie dam mu wyboru :)
 
reklama
Do góry