reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry Dziewczyny [emoji4]

Widzę, że znów imiona na tapecie.
Niestety nie mam przeczucia czy to chłopiec czy dziewczynka. Kompletnie...w pierwszej ciąży też nie miałam.
Mam już syna Tymona. [emoji4]uwielbiam to imię.
Dla drugiego dziecka w planie jest Zosia...Bo zawsze nam się to imię podobało. A dla chłopca moj syn by chciał Bartka...też mi się podoba tylko jest już blisko w rodzinie to imię i nie wiem czy to dobry pomysł.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To zależy jak Wy się z tym czujecie i czy Wam to przeszkadza. Mój syn ma na imię Wojtek. Mnie od zawsze podobało się to imię. Mój brat ma na imię Wojtek i jest chrzestnym dla mojego syna. Bywa śmiesznie kiedy wołam syna a odzywa się wujek jak jesteśmy u moich rodziców [emoji14].

xrot3e3khrx43f8f.png
 
reklama
To zależy jak Wy się z tym czujecie i czy Wam to przeszkadza. Mój syn ma na imię Wojtek. Mnie od zawsze podobało się to imię. Mój brat ma na imię Wojtek i jest chrzestnym dla mojego syna. Bywa śmiesznie kiedy wołam syna a odzywa się wujek jak jesteśmy u moich rodziców [emoji14].

xrot3e3khrx43f8f.png
Tez bym chciala Wojtka ale brata mam Wojtka [emoji3]

p19u9jcg1z5wnhly.png

x7codciml8ye19yb.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Ja też Śląsk, chociaż bardziej Podbeskidzie :) my na pewno nie chcemy imienia, które jest aktualnie na topie i co drugie dziecko tak ma. Z kolei jakiś kompletnie odjechanych też nie. Złoty środek trzeba znaleźć :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Najdziwniejsze imię jakie spotkałam w przedszkolu na praktykach to imię Kiara do dziś je pamiętam.

xrot3e3khrx43f8f.png
 
To zależy jak Wy się z tym czujecie i czy Wam to przeszkadza. Mój syn ma na imię Wojtek. Mnie od zawsze podobało się to imię. Mój brat ma na imię Wojtek i jest chrzestnym dla mojego syna. Bywa śmiesznie kiedy wołam syna a odzywa się wujek jak jesteśmy u moich rodziców [emoji14].

xrot3e3khrx43f8f.png
No tak. ..wiem właśnie. W Twojej sytuacji to ewidentnie Wojciech i Wojtek [emoji16] a tu Bartek ma ledwo 4 lata.
Poza tym wolałabym imię bardziej oryginalne.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry