reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja też ustawiłam suwak Ale nie widać go. Niektórym Mamom pojawia się poziomo ustawiając telefon. Nie wiem czy to od telefonu zależy?
Ja dzisiaj miałam pobraną betę i wieczorem będę miała wynik.
A teraz pytanie do Was Mamy. Jak to jest z malowaniem paznokci ? Z hybrydy zrezygnowałam. Jest szkodliwa Ale jak to jest w ogóle z malowaniem paznokci w ciąży?
Hybryda nie jest szkodliwa w ciazy :)

A co do imion, to u nas musi byc koniecznie na 4 litery, maz tak zdecydowal, bo oboje i nasz syn mamy imiona wlasnie czteroliterowe.. szkoda tylko, ze nic z czteroliterowek mi sie nie podoba [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dokładnie :biggrin2: pozdrawiam ze Śląska ;)
Również pozdrawiam [emoji5]. A gdzie mieszkasz na Śląsku [emoji5]? Ja jestem z okolic Rybnika.

xrot3e3khrx43f8f.png
 
Mąż wybral imiona dla 1 syna....bardzo chcial... dla drugiego syna ja wybralam 5 do wyboru z ltorych on wybral...
A ja zawsze chcialam miec filipa i alicje... 3 dziecko w drodze... nie dam mu wyboru :)
U mnie przy synu ja wybieralam :). Mój wybór to Wojtek. Teraz ma być wybór męża ale jakoś oboje zaczelismy dyskutować i doszliśmy do wniosku że Jakub i Oliwia nam się podobają [emoji5].

xrot3e3khrx43f8f.png
 
Dzień dobry Dziewczyny [emoji4]

Widzę, że znów imiona na tapecie.
Niestety nie mam przeczucia czy to chłopiec czy dziewczynka. Kompletnie...w pierwszej ciąży też nie miałam.
Mam już syna Tymona. [emoji4]uwielbiam to imię.
Dla drugiego dziecka w planie jest Zosia...Bo zawsze nam się to imię podobało. A dla chłopca moj syn by chciał Bartka...też mi się podoba tylko jest już blisko w rodzinie to imię i nie wiem czy to dobry pomysł.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też Śląsk, chociaż bardziej Podbeskidzie :) my na pewno nie chcemy imienia, które jest aktualnie na topie i co drugie dziecko tak ma. Z kolei jakiś kompletnie odjechanych też nie. Złoty środek trzeba znaleźć :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Ja też Śląsk, chociaż bardziej Podbeskidzie :) my na pewno nie chcemy imienia, które jest aktualnie na topie i co drugie dziecko tak ma. Z kolei jakiś kompletnie odjechanych też nie. Złoty środek trzeba znaleźć :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
My dokładnie tak samo, nie chce wolac do swojego dziecka a pol placu zabaw mi sie odwroci [emoji23]

p19u9jcg1z5wnhly.png

x7codciml8ye19yb.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
My dokładnie tak samo, nie chce wolac do swojego dziecka a pol placu zabaw mi sie odwroci [emoji23]

p19u9jcg1z5wnhly.png

x7codciml8ye19yb.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
Dlatego zrezygnowalam z Emilki przy pierwszym dziecku, chociaż pół ciąży tak do brzucha mówiłam. Kilka dni przed porodem została jednak Marceliną :)

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry