reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja zaczelam miec lekkie mdlosci na rzeczy z poprzedniego dnia.... jednego dnia sie czyms zajadam..a na drugi dzien mam odruch wymiotny na dana rzecz

Zeby mi tez leca w ciąży... pierwsze kanalowe w zyciu mialam wlasnie w drugiej ciazy w 8 miesiacu :(( horror na fotelu przeżyłam.... bo znieczulenie bez adrenaliny.. 3 dawki dala i wszystko czulam :((

Trzeci temat rozstepy.... to moim zdaniem kwestia genów....
Jak sie ma sklonnosc to.najlepsze kremy nie pomoga.. jedynie zlagodza... . Mi wyskoczyly w teakcie 3 dniowych skurczy w szpitalu .jakos w trakcie chyba porodu w... 41tc.. i zniknely... po porodzie a sie smarowalam oliwkami etc byly na udach i piersiach
W drugiej ciazy niczym nie smarowalam i nic nie wyskoczylo... porod w 39tc.. bezstresowy..sympatycznie..wszystko zaplanowane...
Nie wiem od czego te rozstepy zaleza...
Raz mialam raz nie...
 
reklama
A byłaś już może u lekarza? :) Ja mialam dzisiaj wizyte- umowilam sie juz miesiac temu na kontrole i nie spodiewałam sie ze cos z tego moze byc ;) Ale lekarka niestety praktycznie nic nie widziala. Tylko pecherzyk-(podejrzewala ze to pecherzyk bo mowila ze pewnosci nie ma ale tak na 90% to jest to) ktory powiedziala nawet nie bedzie pisac że widzi bo to jest tak wczesna ciąża (a u mnie jeszcze owu chyba z 2-3 dni sie przesunęła) i że mam przyjść po 12 marca to wtedy będzie i zarodek i serduszko. Umówiłam się wiec na 12.03 do niej :)
U mnie po becie widac jak to wczesna ciaza jest. 16.02- 15,25
18.02- 37,02
21.02-153,6
Z taką betą to sie nie dziwie ze nic nie widziala ;p I teraz to nie wiem jak wytrzymam do tego 12.03 :D Tyle czasu...
Bylam u lekarza w poniedziałek, mieszkam w irlandii i tutaj testow z krwi nie robia.
Kazal tylko nasikac na test ale kreska byla jeszcze bardzo blada i kazal wrocic za tydzien, niestety za tydzien jade na wakacje i wroce do niego za dwa tygodnie i pojade do polskiej kliniki na usg, powinien to byc jakis 7 tydzien wtedy mam nadzieje ze wszystko bedzie ok do tego czasu, beta hcg raczej ladnie rosnie bo w porownaniu z poprzednimi testami, kreska dzis byla od razu ciemna i bardzo dobrze widoczna
 
Ja mam tendencje do rozstępów w poprzedniej ciąży Palmers sobie nie poradził :( Zasięgnęłam porad mam z podobnym do mnie problemem i polecały mi Biooil. Smarować zacznę jak skończę się pierwszy trymestr. Chyba że wcześniej się pokaże brzuszek.
 
A czy któraś z Was zna witaminy i minerały prenatalne firmy Solgar? Lekarz nie sprecyzował jakie mam kupić, a farmaceuta polecił ze naturalne bez sztucznych dodatków i kazał brać po jednej tabletce a na opakowaniu jest żeby brać po dwie dziennie. I zgłupiałam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Udalo mi sie umowic na 2 wizyty na nfz
Jedna za 20 min.. powiem prosto z mostu o co mi chodzi....lekarka ma kiepskie opinie..wiec nie zalezy mi na stalym kontakcie..ale moze pojdzie na układ wypisywania skierowan... zobaczymy
Druga wizyta za 20ni ... z polecenia 8 marca... i tambbym nawiazala wspolprace po porodzie
Raczej się wyda że chodzisz do 2 lekarzy na nfz. Im się chyba w systemie wyświetla że byłaś u jakiegoś lekarza. Mnie się ostatnio lekarka pytała czy napewno nie byłam w tym dniu u innego ginekologa, bo będzie sfinansowana tylko jedna wizyta danego dnia. Myślę że podobnie może być z badaniami.
 
A od roku ogląda cię tylko ortodonta czy też lekarz zachowawczy? Często orto.nie widzi próchnicy bo onnie jest od tego.
Może na mocniejsze łuki przeszła bo taki etap leczenia i stąd ten dyskomfort?
Generalnie podobno w ciąży łatwiej idzie leczenie bo rozluźniają nam się wszystkie więzadła i zęby łatwiej przestawiać.
Przynajmniej tak moja szefowa twierdzi :)


Wizyta 19.03.18->czekamy
Do dentysty też bo miałam leczonego zęba w między czasie. Może faktycznie teraz łatwiej się przesuwają. Dlatego odczuwam ból.
 
Raczej się wyda że chodzisz do 2 lekarzy na nfz. Im się chyba w systemie wyświetla że byłaś u jakiegoś lekarza. Mnie się ostatnio lekarka pytała czy napewno nie byłam w tym dniu u innego ginekologa, bo będzie sfinansowana tylko jedna wizyta danego dnia. Myślę że podobnie może być z badaniami.

To jest tak jednego dnia nie mozna byc u 2 ginow na nfz
Ale 2 rozne dni mozna...
Ja umowilam druga wizyte na nfz na 14 marca... ale ja odwolam... bo mi sie ta babka dzisiaj spodobala... tyle badan na start zlecila....cyto zrobila...i mam blisko... karte ciazy zalozyla... i bede na.nfz tylko do niej chodzic... wie ze chodze prywatnie, ale powiedzialam ze to tylko na okres ciazy...a na stale chcialabym miec ginekologa tutaj ..tym bardziej ze od roku jestem u nich w przychodni mam rodzinnego i pediatre i okuliste... w systemie jestem...
Ta druga co ja mam w zanadrzu do odwolania.... To z polecenia...jutro odwolam wizyte.. bo dzis juz za późno... ale isc bym mogla tez by sie nic nie stalo.... tylko do 2 ginow na stale jakbym chodzila..to by moglo byc cos nie tak... ale na pojedyncze jednorazowe konsultacje do innego lekarza mozna isc...

TYLKO NIE TEGO SAMEGO DNIA !
 
reklama
Do góry