reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dżizas, był u mnie pan od prania wykładziny i kanapy i przestawiałam z nim stolik i stół i teraz mnie brzuch ciągnie :(
 
reklama
Maaasakra. Przy Marysi miałam mdłości tylko PORANNE, rano na czczo mnie mdliło, raz tylko zwymiotowałam a teraz ? Od rana do ... rana. nawet o północy potrafię lecieć do kibelka. Ponadto jestem bladozielona cały czas. Nawet jak się pomaluje to wszyscy mi mówią, że marnie wyglądam. Przy tym wszystkim już 1,5 kg na plusie. Ja nie wiem jak dotrwam do końca :/
 
Wow...podwójne szczęście :)
Trzymam kciuki żeby wszystko rozwijało się dobrze.
Robiłaś betę? Coś wskazywało na bliźniaczą ciążę?
Nie dziwię się, że jesteś w szoku :)



Wizyta 19.02.18->czekamy
Nie robiłam bety tylko 3 testy pozytywne i postanowilam czekać do wizyty[emoji4] L4 jeszcze nie chciałam, bo wiem ze muszą miec kogoś na moje miejsce, więc dam im czas. A wiem, że jak uswiadomię kierownictwo, to moja praca ograniczy się do przeszkolenia tej ktosi, a potem mogę z czystym sumieniem wypoczywać[emoji4] kierownictwo jest bardzo w porządku w stosunku do mnie, więc ja też chcę byc ok. A czuję się naprawdę dobrze, więc myślę, że dwa tygodnie w roli instruktora spokojnie przetwam a i nie zmęczę się przy tym szczególnie[emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam tydzień temu opryszczkę i pani ginekolog kazała mi brać heviran 400mg :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dokładnie tak samo obecnie pracuje w szkole

Ja jestem terapeutą zajęciowym, pracuje z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną.


gannyx8do96u2n59.png
 
Wszystkie juz spia??
Najadlam sie kanapek z pasztetem i kiszonym... a potem czekoladaaaaa
A kto mi zabroni :) niechaj pierwszy rzuci śledziem..

Z innej beczki teraz...
Zrobilam to.... i zwažyłam się....
Nie wiem jaka wage startowa przyjac...
Bo od 15 lat mam stala wage 55 kg.... ale teraz po swietach pierwszy raz w zyciu...w grudniu przytylo mi się... 58.....60....i tak waga skakala caly styczen.... po ciazy bede planowala wrocic do 55.....no ale chyba startowa musze przyjac te 58..bo 3 przytylam przed ostatnia @ ehhh..... dzis 60,1..... a od 2 tyg jem i pije na potegę
 
reklama
Wszystkie juz spia??
Najadlam sie kanapek z pasztetem i kiszonym... a potem czekoladaaaaa
A kto mi zabroni :) niechaj pierwszy rzuci śledziem..

Z innej beczki teraz...
Zrobilam to.... i zwažyłam się....
Nie wiem jaka wage startowa przyjac...
Bo od 15 lat mam stala wage 55 kg.... ale teraz po swietach pierwszy raz w zyciu...w grudniu przytylo mi się... 58.....60....i tak waga skakala caly styczen.... po ciazy bede planowala wrocic do 55.....no ale chyba startowa musze przyjac te 58..bo 3 przytylam przed ostatnia @ ehhh..... dzis 60,1..... a od 2 tyg jem i pije na potegę

Ja tez jem i pije i wogole zero mdłości zobaczymy do kiedy haha[emoji14]


 
Do góry