reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Teraz to juz na pewno wszystkie spia:)
Matko godz. 1:57
.....Zasiedzialam sie na you tube...
Za 3.5h dzieci wstaną :)

Donranoc... i dzien dobry.....6tc i 1 d :)
U Monte też jedzą niektóre
:p 7t3d
Obudziły mnie mdłości,a tylko to bylo pod ręką. Z okazji ferii świętokrzyskie /małopolskie gości się na narty nazjezdzalo i wszystko chyba z lodówki wyjedli.
 
reklama
Tak podejrzewam, ostatnie dwie miesiączki miałam jak w zegarku a do tego bolało mnie podbrzusze w ten dzień

Ale to ze masz miesiączki jak w zegarku to nie znaczy ze masz owulacje dokładnie 14 dni przed okresem.
A po po bólu podbrzusza mogłaś mieć owulacje na następny dzień po dwóch dniach itd także może wcale test nie musi jeszcze wychodzić pozytywny. Idź jutro na betę


 
reklama
Do góry