reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mamy ma forum
farmaceutkę
Asystentke dentysty
Przedszkolanke

Kogo jeszcze mamy na pokladzie ??? :)

Ja z zawodu technolog żywności i Pedagog ( matma, chem8a i fizyka)
Obecnie Manager po macierzynskim na zaleglym urlopie wypoczynkowym z 2016 r.
 
Ostatnia edycja:
Dietetyk - technolog żywienia, pracuje jako kontroler jakości w przemyśle spożywczym.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Księgowa od dziś na l4 , wczoraj załatwiłam l4 dopiero u lekarza prywatnie 180zl z nadaniami i cytologia , bo tak jak wspominałam chyba tu już lekarka na NFZ powiedziała mi ze ciąża to nie choroba a mdłości są normalnymi objawami ciąży i mam sobie chodzić do pracy mimo ze jest mi niedobrze od rana do wieczora - kocham kobieca solidarność [emoji13] jednak facet lekarz lepiej Cię zrozumie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Księgowa od dziś na l4 , wczoraj załatwiłam l4 dopiero u lekarza prywatnie 180zl z nadaniami i cytologia , bo tak jak wspominałam chyba tu już lekarka na NFZ powiedziała mi ze ciąża to nie choroba a mdłości są normalnymi objawami ciąży i mam sobie chodzić do pracy mimo ze jest mi niedobrze od rana do wieczora - kocham kobieca solidarność [emoji13] jednak facet lekarz lepiej Cię zrozumie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pewnie, super. Teraz odpoczywaj. Oby mdłości minęły. Ciekawe czy lekarka też by przyjmowała pacjentów wymiotujac w międzyczasie.[emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My tez rodzicom i teściom chcemy powiedzieć około Wielkanocy. W pracy planuje poinformować szefa po wizycie 26.02. Powiem Wam ze ja czasem jak siedzę w pracy to sama nie wierze, ze jestem w ciąży[emoji23] bliska koleżanka wie tylko ze się staramy i śmieje się ze ludzie z firmy padną - bo sa przygotowani na ciąże, ale koleżanek które nie maja dzieci ( a ja z trzecim Hihi)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie podobnie, choć ja powiem w pracy dopiero jak będę wiedziała że jest zdrowe. Ale pracuję z pięcioma młodymi laskami w zespole, w wieku tzw. produkcyjnym a po mnie się już raczej nikt takich rewelacji nie spodziewa :p W tym mam jedną dziewczynę, która stara się już bardzo długo i nic więc tym bardziej nie chcę robić jej przykrości :(
 
Do góry