reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja się od 3 dni czuje tragicznie cały dzień jest mi niedobrze , najgorzej w pracy, bo weekend to przeleżałam w łóżku i przespałam. Ja to tak na początek października będę mieć termin Wiec na Was pewnie te mdłości dopiero przyjdą . Macie coś sprawdzonego co pomaga ? Mi jest dobrze tylko w chwili kiedy jem, ale nie mogę przecież 24 na dobę jeść [emoji30][emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

ja pierwszej ciazy nie zwymiotowalam ani razu niedobrze tez mi nie bylo to moze i teraz tez bedzie podobnie
 
reklama
ja pierwszej ciazy nie zwymiotowalam ani razu niedobrze tez mi nie bylo to moze i teraz tez bedzie podobnie
Ja w pierwszej też nie wymiotowałam, dopiero od jakiegoś 7tc było mi cholernie niedobrze. Ogólnie nie mam dzieci, dwie ciąże straciłam, pierwsza biochemiczna, a druga pozamaciczna zakończona krwotokiem wewnętrznym w 10tc.
 
Ja już po wizycie. Wszystko w porządku ze mną i z fasolką. Dzisiaj kończę 6 tydzień. Następną wizyta 27.02 będzie już serduszko.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co widziałaś ?
J
Ja już po wizycie. Wszystko w porządku ze mną i z fasolką. Dzisiaj kończę 6 tydzień. Następną wizyta 27.02 będzie już serduszko.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez 6 tydzien i martwi mnie brak zarodka. Mam 9mm pęcherzyk i zarodka jeszcze nie widać, mówił, ze wizyta za 2 tyg ale mam jeszcze wizyte prywatnie na pojutrze i zastanawiam się czy isć czy już czekać 2 tyg
 
haaaalo, czy ktoś miał już USG ?
Ja miałam

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
reklama
J

Ja tez 6 tydzien i martwi mnie brak zarodka. Mam 9mm pęcherzyk i zarodka jeszcze nie widać, mówił, ze wizyta za 2 tyg ale mam jeszcze wizyte prywatnie na pojutrze i zastanawiam się czy isć czy już czekać 2 tyg
No ja zarodek miałam Ale taki malutki.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry