reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2018

Był przed chwilą na USG pęcherzyk ciążowy 5,5mm to dobrze w 5 tygodniu ?

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
Raczej, że dobrze ;) wiesz, że jajo dobrze się zagnieździło. Teraz musisz czekac na zarodek i serduszko. Może lekarz miał słaby sprzęt, że nie wychwycił zarodka ? Kiedy masz następną wizytę ? :)
 
reklama
Był przed chwilą na USG pęcherzyk ciążowy 5,5mm to dobrze w 5 tygodniu ?

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
No i super. To norma na ten tydzień. Masz przynajmniej pewność, że jest pęcherzyk i wszystko i wszystko idzie w dobrym kierunku :) Na tym etapie usg może wykluczyć, że to tylko ciąża biochemiczna lub pozamaciczna.
Ja też czekam na zarodek i serduszko bo ostatnio tylko pęcharzyk. Kiedy nast. wizyta?

 
O której wyniki?
Trzymam kciuki.
Ja miałam dzisiaj jeszcze pójść ale podobno powyżej 6000 już te przyrosty inaczej wyglądają więc dałam spokój.
[ W sob.3.lutego była 7787 ]


Raz wynik miałam po 16 a 2 dni później po 22 :/
Martwie się o ten głupi przyrost ale próbuje nie myśleć o tym bo zgłupieje :(

Chyba co 4 dni wtedy się patrzy na przyrost :)
Zazdroszczę ładnej bety! :)


 
Ja wlasnie tez nie ide na bete co ma byc to bedzie czekam na wizytebu ginekologa wtesy zobacze co i jak :-) dzieczyny a u was sie juz zaczynaja jakies zachcianki?
 
Brak zachcianek, odrzutów od większości rzeczy, mdłości :(

Z jednej strony fajnie, z drugiej trochę mnie to martwi


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, co do następnej wizyty to jeszcze nie wiadomo. Jestem w szpitalu że wzhelu na duże bóle brzucha i o wymiarach powiedzieli mi podczas USG ale jak to w szpitalu nic nie wejdzie nie chcieli powiedzieć kazali czekać na obchód dlatego od razu tutaj napisałam.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszę się że mowicie że ok [emoji4] myślę że wizytę zaplanuje na 14.02 wtedy powinna być już akcja serca jeśli będzie wszystko dobrze i mój lekarz też wtedy przyjmuje

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bry, u mnie @25.01 ale dzis mamy takie cos:)
1516472895-8461a0b3b4dd3e2d-aaaaaa.jpeg

Mam synka z grudnia 2016 i to byl nas 2. Cykl
Starań:) mam nadzieję, że wszystkie zalapiemy sie na pazdziernik i szczesliwie dobrniemy do konca:)

Termin na 6.10 wypada:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Mam identycznie tylko mi 25 @ sie skonczyl :D
 
reklama
Hej dziewczyny z mezem staram się o 3 dziecko dzisiaj miałam coś dziwnego z rana jasny różowy śluz i nitki krwi tak nigdy wcześniej nie miałam a mam 6 dni do @?
 
Do góry