reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej dziewczyny z mezem staram się o 3 dziecko dzisiaj miałam coś dziwnego z rana jasny różowy śluz i nitki krwi tak nigdy wcześniej nie miałam a mam 6 dni do @?
Moze implementacja w macicy? Czasami jak trafi na naczynie krwionośne tak może być. Trzymam kciuki!
 
reklama
Co myślicie o poziomie bety 55?

Dziś rano robiłam badanie. Wynik ok na ten czas ciąży?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ty robiłaś? Jakie masz wyniki? Po suwaczkach widzę że czas mamy podobny :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja robiłam pierwszą bete 30.01 i to był 28dc wynik 34,5 l. Następna beta po 48h, 01.02, 30dc wynik 55,2. Przyrost miałam za mały, zamiast 66% to 61,8%. Dziś robiłam bete i proga zobaczymy jaki wynik :(


 
reklama
Według .nie za bardzo się przejmujecie tymi przyrostami to jest tylko założenie że tak powinno być ale czasami idzie to troszkę wolniej albo nagle któregoś dnia przyspieszy i jest wszystko w porządku

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry