reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Taki słaby przyrost może o czymś złym świadczyć? :(
Tak się boje iść jutro :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witam nowe mamusie:)

Katasia90 Ja bym nie wytrzymała I poleciała mimo wszystko do lab.na betę I powtórzyła za 2dni.
Tak jak dziewczyny pisały może to być tylko pomyłka. Te przyrosty przytaczane tylko książkowe normy a każdy organizm jest inny.
Trzymam kciukasy.



o
 
Cześć mamuski - pozwolicie ze dołączę? :)

Ewelina mam na imię, jak na razie dwie kreski na teście, jutro zadzwonię umówić wizytę do gina. Z własnych obliczeń termin wypada mi na 15.10 :)

W wolnej chwili nadrobię zaległości wątku i postaram się was lepiej poznać :)
Witamy serdecznie. Gratulujemy dwóch kreseczek.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, na początku chciałabym się przywitać bo jestem tu nowa :)
W miarę możliwości nadrobię 99 stron i spróbuje nadrobić oraz zapoznać też forum :)
A teraz mam pytanie z którym chyba nie wytrzymam.
Jest to 2 cykl starań.
@ zaczęła się 03.01, koło 16.01 miałam owu która nie była niczym stwierdzona, miesiączka wypadała na 31.01 (cykle mam od 28 do 30).
30.01 zrobiłam bete i wynik 35,4
01.02 zrobiłam ponownie i wynik 55,2
Jutro chce przejść się znowu, ale boje się rozczarowania, póki co żadnego plamienia ani nic nie miałam, nie jestem tez w tym temacie jakkolwiek doświadczona i nie znam się na przyrostach bety, normach. Wiem że na gina jest za wczesnie, ale gdy odbierałam wyniki to dowiedziałam się że mam bardzo słaby przyrost i nie powinnam się mocno cieszyć bo może się okazać ze nic z tego. ..
chciałabym zapytać się o wasze zdanie i przepraszam ze tak prosto z mostu ale od parunastu godzin szukam odpowiedzi i nic nie mogę znaleźć :(

Witamy! Nie znam sie na betach i nie pomige ale bede trzymac kciuki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny Kiedy macie wizyty u gin? Tylko ja tak wcześnie idę?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja np nie chodze na bete...
Co ma byc to bedzie...na badaniach w 7 tv zobacze serducho... a jak hCG sPADNIE TO CO?? . Nic... nie mam wplywu na to..a w ciazy jeszcze igiel sie naogladam....

Ale was rozumiem..w pierwszej czy drugiej ciazy tez sprawdzalam, zeby miec spokojna głowę..uspokajalo mnie to :)

Ja w tej ciazy czuje wewnetrzny spokoj... nic mnie nie boli..ani nie cisgnie...
 
reklama
Do góry