reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Spokojnie ja.co raz bylam w szpitalu w ciazy i to nie bylo nic powaznego takze wypoczywaj i mysl pozytywnie ;-)

Narazie nie, mam czekać. Jak już nie mogę wytrzymac to biorę Apap ale to tak max raz dziennie bo nie chce za duzo

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję [emoji4] właśnie mam wrażenie że jak leżę jak Kłoda to trochę jest lepiej a w domu to zawsze coś ściągnie z łóżka

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez chetnie dojde na grupe na fb o ile nikt z moich znajomych tego nie zobaczy narazie [emoji3][emoji3]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pysia, moze ten wątek nie umrze śmiercią naturalną:) ja chyba też tu głównie zostaje, może dziewczyny beda zaglądały:)

Dzień dobry dziewczyny:)

Jak się czujecie w ten piękny niedzielny poranek?:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Bedziemy bedziemy :)
Ja ten watek zalozylam :)
Wiec zostane do końca
 
Grupa ma takie zdjecie glowne
Nazwa to
Mamusie październik 2018

A moze zmienic nazwe na cos neutralnego teraz? Jakas niezobowiazujaca nazwa (niekoniecznie zwiazana z dziecmi) pod prywatna grupa? A potem gdy nas bedzie wiecej zmieniny na tajna?
I tak tylko mamy z tego forum o niej beda wiedziec?
Przynajmniej nie bedziesz musiała tak kazdej dziewczynie dodawac poprEz znajomych bo pazdziernikowych mam bedzie przybywac a Ty na pewno masz swoje obowiazki [emoji4] taka sugestia tylko...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie np bic nie boli..troche. slabo mi bylo... ale jajniki czy podbrzusze.. nic a nic..tylko wzdety brzuch..co juz widzialyscie
 
Do góry