reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja żałuję, że szybciej zrobiłam test... Teraz czekam do przyszłego tygodnia. Od rana słabo się czuje. Mam wrażenie, że w środku wszystko we mnie spuchło... A Wy macie jakieś objawy... Choćby najmniejsze?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie na poczatku tygodnia bolaly jajniki, strasznie spuchl mi brzuch a teraz doszedl bol piersi i sennosc

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do tego rano czuje straszny glod a zagladajac do lodowki od wszystkiego mnie odrzuca

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem od wczoraj w szpitalu bo miałam straszny ból brzucha. Zbadali mnie wstępnie i rzeczywiście jak na 5 tyg to coś tam widać ale narazie za dużo nie można na temat powiedsiec....pytają tylko co jakiś czas czy krwawię i narazie mam czekać. Teraz mnie trochę przestało boleć ale mdli mnie [emoji52]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem od wczoraj w szpitalu bo miałam straszny ból brzucha. Zbadali mnie wstępnie i rzeczywiście jak na 5 tyg to coś tam widać ale narazie za dużo nie można na temat powiedsiec....pytają tylko co jakiś czas czy krwawię i narazie mam czekać. Teraz mnie trochę przestało boleć ale mdli mnie [emoji52]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem od wczoraj w szpitalu bo miałam straszny ból brzucha. Zbadali mnie wstępnie i rzeczywiście jak na 5 tyg to coś tam widać ale narazie za dużo nie można na temat powiedsiec....pytają tylko co jakiś czas czy krwawię i narazie mam czekać. Teraz mnie trochę przestało boleć ale mdli mnie [emoji52]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
Kciukasy mocno zacisniete. Myśl pozytywnie [emoji173]️ musi być dobrze

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem od wczoraj w szpitalu bo miałam straszny ból brzucha. Zbadali mnie wstępnie i rzeczywiście jak na 5 tyg to coś tam widać ale narazie za dużo nie można na temat powiedsiec....pytają tylko co jakiś czas czy krwawię i narazie mam czekać. Teraz mnie trochę przestało boleć ale mdli mnie [emoji52]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki, źeby to był fałszywy alarm, dobrze, że jesteś po opieką, tulę
 
Narazie nie, mam czekać. Jak już nie mogę wytrzymac to biorę Apap ale to tak max raz dziennie bo nie chce za duzo

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja żałuję, że szybciej zrobiłam test... Teraz czekam do przyszłego tygodnia. Od rana słabo się czuje. Mam wrażenie, że w środku wszystko we mnie spuchło... A Wy macie jakieś objawy... Choćby najmniejsze?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w środku też jestem taka obrzęknięta. Nie wiem czy to objaw ciąży czy aplikacji luteiny [emoji14]

wuoszka ja miewam w ciągu dnia takie kłucia w jajnikach ale delikatne więc na razie nie panikuję.

 
Do góry