reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Też mam Hashimoto. Ujawniło sie po pierwszej ciąży!

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie po drugiej... Udręka totalna, ostatnio dodatkowo zaczęłam tyć...raz - 5kg innym razem +5 no i problem z zajściem w kolejną ciąże

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie po drugiej... Udręka totalna, ostatnio dodatkowo zaczęłam tyć...raz - 5kg innym razem +5 no i problem z zajściem w kolejną ciąże

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ta poranna tabletka mnie stresuje. Jak test wyszedl pozytywny nie chcący wzięłam dwie dawki euthyrohu. Mam nadzieje ze mi nie zbije do 0, teraz mam ladnie 0,88. Przed poprzednim poronienie TSH mialam 12!

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ta poranna tabletka mnie stresuje. Jak test wyszedl pozytywny nie chcący wzięłam dwie dawki euthyrohu. Mam nadzieje ze mi nie zbije do 0, teraz mam ladnie 0,88. Przed poprzednim poronienie TSH mialam 12!

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie teraz jest 0,14 więc też w miarę dobrze [emoji4] kurcze piersi tak mnie bolą, że dotknąć nie mogę do tego są o rozmiar albo 2 większe... Czuję się cała zlana taka spuchnieta...

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, na początku chciałabym się przywitać bo jestem tu nowa :)
W miarę możliwości nadrobię 99 stron i spróbuje nadrobić oraz zapoznać też forum :)
A teraz mam pytanie z którym chyba nie wytrzymam.
Jest to 2 cykl starań.
@ zaczęła się 03.01, koło 16.01 miałam owu która nie była niczym stwierdzona, miesiączka wypadała na 31.01 (cykle mam od 28 do 30).
30.01 zrobiłam bete i wynik 35,4
01.02 zrobiłam ponownie i wynik 55,2
Jutro chce przejść się znowu, ale boje się rozczarowania, póki co żadnego plamienia ani nic nie miałam, nie jestem tez w tym temacie jakkolwiek doświadczona i nie znam się na przyrostach bety, normach. Wiem że na gina jest za wczesnie, ale gdy odbierałam wyniki to dowiedziałam się że mam bardzo słaby przyrost i nie powinnam się mocno cieszyć bo może się okazać ze nic z tego. ..
chciałabym zapytać się o wasze zdanie i przepraszam ze tak prosto z mostu ale od parunastu godzin szukam odpowiedzi i nic nie mogę znaleźć :(
 
Hej. No przyrost trochę mały. Beta powinna się podwoić. Ale nic się nie martw. Może jest wszystko ok.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, na początku chciałabym się przywitać bo jestem tu nowa :)
W miarę możliwości nadrobię 99 stron i spróbuje nadrobić oraz zapoznać też forum :)
A teraz mam pytanie z którym chyba nie wytrzymam.
Jest to 2 cykl starań.
@ zaczęła się 03.01, koło 16.01 miałam owu która nie była niczym stwierdzona, miesiączka wypadała na 31.01 (cykle mam od 28 do 30).
30.01 zrobiłam bete i wynik 35,4
01.02 zrobiłam ponownie i wynik 55,2
Jutro chce przejść się znowu, ale boje się rozczarowania, póki co żadnego plamienia ani nic nie miałam, nie jestem tez w tym temacie jakkolwiek doświadczona i nie znam się na przyrostach bety, normach. Wiem że na gina jest za wczesnie, ale gdy odbierałam wyniki to dowiedziałam się że mam bardzo słaby przyrost i nie powinnam się mocno cieszyć bo może się okazać ze nic z tego. ..
chciałabym zapytać się o wasze zdanie i przepraszam ze tak prosto z mostu ale od parunastu godzin szukam odpowiedzi i nic nie mogę znaleźć :(
Przyrost według norm jest za mały bo w 48h. powinien co najmniej się podwoić ... ale lekarzem nie jestem. POza tym w laboratorium pracują tylko ludzie więc możesz mieć błąd w wyniku. Powtórz jeszcze raz dla pewności :) Czytałam wiele historii o tym, ze dziewczyną nie wyszła beta a były już w 2 miesiącu ciązy bo Pani laborantka pomyliła próbki albo niedokładnie przeprowadziła pomiar ;)
Trzymam kciuki i dawaj znać ;)
 
Taki słaby przyrost może o czymś złym świadczyć? :(
Tak się boje iść jutro :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A jeśli robiłam we czwartek i wynik był 55,2 to jaki musiałby być z jutrzejszego żeby można było stwierdzić, że jest nawet dobry ?
Wybaczcie nie znam się kompletnie na tym :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A jeśli robiłam we czwartek i wynik był 55,2 to jaki musiałby być z jutrzejszego żeby można było stwierdzić, że jest nawet dobry ?
Wybaczcie nie znam się kompletnie na tym :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kurczę nie jestem pewna. Też nie chce Cię wprowadzić w błąd Ale wydaje mi się że ok 150-200.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry