reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Z Leszna tego miedzy Poznaniem a Wroclawiem.
To moja pierwsza ciaza i pewnie dlatego sie tak niecierpliwie.

Badalas bete?? [emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny! Witam sie i ja. Wczoraj pojawiła sie druga blada krecha :-) ktora daje tyle radości.
To bedzie moje drugie dziecko, mam 16m corcie juz :-)
Nie czytalam od poczatku bo tyle juz stron [emoji6][emoji33]
1517679794-724aaf10ae4fa8c8-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny! Witam sie i ja. Wczoraj pojawiła sie druga blada krecha :-) ktora daje tyle radości.
To bedzie moje drugie dziecko, mam 16m corcie juz :-)
Nie czytalam od poczatku bo tyle juz stron [emoji6][emoji33]
1517679794-724aaf10ae4fa8c8-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj, to super wiadomosc [emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z Leszna tego miedzy Poznaniem a Wroclawiem.
To moja pierwsza ciaza i pewnie dlatego sie tak niecierpliwie.

Badalas bete?? [emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Moja 4 ciąża do tego wpadka :) zalożylam październikowe mamy, bo czulam ze wpadne.... :) mam 2 synów .
Rozumiem ze sie niecierpliwisz, bo tak samo mialam w pierwszej ciąży... i drugiej tez..co chwila na usg latalam..bete sprawdzalam.. liczylam czy dobrze na wadze przybiera..a i tak najdluzej sie dluzy w ostatnom miesiacu... :).. ale doczekasz się tego cudu..:)

Jako ze przeszlam od A do Z juz 2 razy to przy trzecim dzidziusi..wystarczyla. mi moja intuicja.... i jeden test z totalnie blada kreska, po 10 min kreska ktorą tu dziewczy widzialy.. no i doszedl brak @ bo jestem juz po..... ;))

Ja z Poznania . Pewnie nie wiesz gdzie rodzic bedzies?? Bo jak w Poznaniu.... to mamy jeden termin i w szpitalu sie mozemy spotkac :)
 
Dziewczyny ja się z wami już żegnam:) @ przyszła niespodziewanie dzień szybciej co mi się zdarzyło chyba pierwszy raz. Także życzę wam spokojnych 9 miesięcy! ;*
 
reklama
Do góry