reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry :-)
Dziewczyny,koniecznie trzeba zrobić taką listę wyprawkowa z komentarzem mam,które mają już doświadczenie. Sprawdzając w necie można szału dostać i zbankrutować bo dziecku potrzebne jest wszystko. Zaczęłam liczyć same urządzenia do mleka,steryliZacji itp to sie za głowę zlapalam :O

O polowkowym fajnie pisze @mamaginekolog,chyba nawet zaleca między 20-24 tyg :)
 
Ja tez ..... myślałam ze jestem dziwna .... ale w każdej ciąży umieram pierwsze 4 miesiące .... w tej tak samo , rzygałam 30 razy na dobę, księdza chciałam wołać :laugh2:.... jak ktoś mi powie ze to stan błogosławiony to spadnę z krzesła :D
Dokładnie. A jeszcze milion razy w nocy wstawać na siku, w późniejszej ciąży przekręcanie z boku na bok to męczarnia... Siada mi kręgosłup. Ponieważ mam nadciśnienie to pod sam koniec ciąży nogi mam obrzęknięte tak, że w buty się nie mieszczę :( No i ten katar, bóle głowy, rozstępy... Aaaa i ten ból spojenia łonowego kiedy w 8 miesiącu chcesz energicznie wysiąść z samochodu :p Tak, zdecydowanie wolę kiedy jest już po! :) Jedyny plus jest taki że szybciej się z domu wychodzi jak dzieciak jeszcze w brzuchu no i ciszej trochę :wink:
 
@ranny.ptaszek - ja tez nie znoszę stanu ciąży. Powiedziałam, ze trzecie jak już surogatki będą legalne. Zrobiłam się chora na sama myśl jak zobaczyłam test. No i się sprawdziło :D oszczędzaj się, lez, nie dźwigaj. A dajcie spokoj - oby do jesieni.
 
Dokładnie. A jeszcze milion razy w nocy wstawać na siku, w późniejszej ciąży przekręcanie z boku na bok to męczarnia... Siada mi kręgosłup. Ponieważ mam nadciśnienie to pod sam koniec ciąży nogi mam obrzęknięte tak, że w buty się nie mieszczę :( No i ten katar, bóle głowy, rozstępy... Aaaa i ten ból spojenia łonowego kiedy w 8 miesiącu chcesz energicznie wysiąść z samochodu :p Tak, zdecydowanie wolę kiedy jest już po! :) Jedyny plus jest taki że szybciej się z domu wychodzi jak dzieciak jeszcze w brzuchu no i ciszej trochę :wink:
Ja wyobrażałam sobie,że ciąża to będzie taki piękny i wyjątkowy czas. I właściwie tak jest,ale czuję się strasznie ograniczona. Na krzesło nie wejdę,firanki nie poprawie,zakupów większych nie wniose,nawet wodę w zgrzewce muszę rozparcelowac i wkladac po jednej i w sklepie jak idiotka wyglądam. Boli mnie kręgosłup,w nocy nie dość,że siku to ani się z łóżka szybko podnieść ani przekręcić. I jeszcze te kolejki w aptece z dziadkami i babkami. Każdego przepuszczaj bo stary,a ja ustac przez kręgosłup właśnie albo nagle sikanie nie mogę.
Ponarzekalam. Mogę zjeść śniadanie.
 
A ja o północy pojechałam odebrac syna z wyjazdu, a zaraz muszę się szykować bo na kolejny mecz muszę go zawieźć , no cóż dobrze ze chociaż ładna pogoda.... matka jedzenie w torbę, wodę w garść i na stadion ;)
 
reklama
My wrzucamy nasze brzuszki głównie na fb. Jak chcesz dołączyć do tajnej grupy to szalona tym zarządza.

Ja proponuje nie zapraszac na fb osoby ktore pierwszy raz sie odezwaly.... co wy na to... sama bede na priw pisala do tych osob po jakims czasie... teraz juz nas nie bedzie dochodzic w takim tempie... a ja czytam kazda strone po kolei wiec nikogo nie omine :) ten post i tak zginie w tłumie :)
 
Do góry