reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Październik będzie miesiącem chłopców ? Z tego co kojarze to chyba wiecej dziewczyn mowilo o chlopcach wlasnie [emoji6]

Ja sie ciesze, u mnie bedzie rok roznicy wiec mam nadzieje ze beda sie razem bawic i miec fajny kontakt a ze beda sie bic i klocic o klocki lego i koparki to tez wiem bo mam braci rok po roku [emoji38]

Wszyscy mi dzis mowili ze trzecia bedzie dziewczynka ale ja trzeciej ciazy nie planuje predzej adopcja [emoji6]

Też chciałabym chłopaka! Siostra Męża ma już syna, to jak Teściowa brać będzie to będą sobie razem rozrabiać :D
Przy drugim dziecku chciałabym dziewczynkę. No, ale wiadomo chcieć to ja sobie mogę :p
 
reklama
Do gabinetu, w którym pracuję przychodzą rodzice z dziećmi 2, 3 lata.. Ale to jeszcze za wcześnie. Takie dzieci są jeszcze malutkie i nie chcą współpracować. A żeby były efekty to do ćwiczeń trzeba się troszkę przyłożyć i poświęcić choć 15 min. Dziecku w takim wieku ciężko jest się skupić na poprawnym wykonywaniu tych ćwiczeń. Tak za pół roku, za rok pójść i to skonsultować nie zaszkodzi. Ale wątpię, że dziecko będzie chciało już ćwiczyć. Ja np. z czterolatkami realizuję ćwiczenia poprzez zabawę, inaczej się nie da.
 
Bylam u prowadzącego. Bardzo sie zdziwil, ze mnie wypuscili z tak obfitym krwawieniem. Wypisal mi mase badan. W szpitalu niby mialam cisnienie 100/60, a u gina znowu 140/95. Ale tez sie zdenerwowalam, bo nie bylo wymazowek i 10 minut lezalam goła a do tego detektor nie znalazl tętna dziecka :( USG dopiero w srode lub w czwartek :(

O kurcze... mam nadzieje ze jakiejs anemi sie nie nabawisz...tez sie dziwie ze Cie w takim stanie wypisali..z drugiej strony rozumiem ze juz mialas dosc szpitala.....moze rzeczywiscie krwiak sie oczyszcza..ale to dluzej trwa
.oby tak bylo..dobrze ze duzo badan zlecili....
Trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Sa jakies proste cwiczenia zeby plaskostopie zniknelo? I czy w wieku 3 lat mozna juz to stwierdzic czy jeszcze taka stopka sie zmienia?
Mozesz w formie zabawy zaproponowac dziecku chwytanie palcami u stop roznych rzeczy np kredki jakies woreczki itp sam ten ruch "chwytania" stopa pomoze, sklepienie stopy sie poprawi i plaskostopia nie bedzie. To latwa do skorygowania wada [emoji846]
 
Październik będzie miesiącem chłopców ? Z tego co kojarze to chyba wiecej dziewczyn mowilo o chlopcach wlasnie [emoji6]

Ja sie ciesze, u mnie bedzie rok roznicy wiec mam nadzieje ze beda sie razem bawic i miec fajny kontakt a ze beda sie bic i klocic o klocki lego i koparki to tez wiem bo mam braci rok po roku [emoji38]

Wszyscy mi dzis mowili ze trzecia bedzie dziewczynka ale ja trzeciej ciazy nie planuje predzej adopcja [emoji6]
Czemu predzej adopcja? [emoji846]
 
Ok dziewczyny, ja chyba wszystko mam spakowane, w nocy wyjeżdżamy na lotnisko. O 9:40 powinnam już być w Amsterdamie. Będzie mnie tutaj mniej przez dwa tygodnie, bo tam z internetami kiepsko, ale postaram się pisać co jakiś czas :)

Jedź, odpoczywaj i się nie stresuj. Maluszek śliczny i zdrowy! A Ty to masz pecha do tych lekarzy...
miłego urlopu ;)
 
Co do nóżek moj synek mial stope serpentynowa... i skrecal jedna noge do srodka......dopiero oropeda drugi zauwazyl ...i jak maly mial 2 lata..to 1.5 miesiaca w gipsie spedzil... naprostowalo to noge... jest super... w 100 % zdrowy.. biega..prosto stopy stawia... ale na noc zakladamy taki... my to nazywamy " gipsik" ..orteze zakladamy.. bo dziecko jest w fazie wzrostu.... i zeby nie bylo nawrotow.... raz w roku trzeba kupic nowy...a taka impreza nawet z refundacja nfz 300~500zl kosztuje
 
reklama
A ja mam taki dziwny problem... od dwóch nie mam wzdętego brzucha wieczorem co powinno cieszyć ale się zastanawiam czy to normalne... :oops: rano brzuszek zawsze miałam płaski a na wieczór robił się wielki... a teraz nie. Może to mieć związek z tym że zmniejszyłam dawkę luteiny? Teraz biorę tylko raz dziennie ale to od ponad tygodnia już.
 
Do góry