reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Acard 75 naprawdę nie szkodzi.może tylko pomóc. Nawet króla Elżbieta urodziła Karola na asypirynie :) ja brałam acard do 8 tc i odstawiam ale może jeszcze wróce jak będą zalecenia. Krwiaki są często przy trombofili.

Brać nie bać się :)


UOTE="aspekt, post: 16533147, member: 180460"]Moja kolezanka jest od poczatku ciazy na acardzie i clexane i mimo to krwiak jej sie pojawil chyba ok. 8tc, wchłanial sie przez miesiac (scisle lezenie). Lezalam tez z dziewczyna w podobnej sytuacji (roznica taka, ze krocej miala krwiaka). Oszalec mozna z tymi teoriami...
[/QUOTE]

Trombofilia przy za niskim poziomie płytek krwi chyba nie jest możliwa, prawda ?
 
reklama
Cześć. U mnie okazało się że mój problem z zatokami to przewlekły katar ciążowy który jest wynikiem podwyższonego estrogenu i obrzęku nosa. Nic nie poradzę mam tylko sól morska. Straszne to nos zatkany, głowa boli, jak się rozchodze w pionie to trochę lżej.

Czy ktoś to przechodzil?,Laryngolog powiedział że to częste i mija dopiero 2 tygodnie po porodzie!!! A mam dopiero 16 tc :/
Ja dzisiaj byłam u laryngologa i mam zapalenie zatok i leki w tym antybiotyk :(
 
Cześć. U mnie okazało się że mój problem z zatokami to przewlekły katar ciążowy który jest wynikiem podwyższonego estrogenu i obrzęku nosa. Nic nie poradzę mam tylko sól morska. Straszne to nos zatkany, głowa boli, jak się rozchodze w pionie to trochę lżej.

Czy ktoś to przechodzil?,Laryngolog powiedział że to częste i mija dopiero 2 tygodnie po porodzie!!! A mam dopiero 16 tc :/
A jak Cię badał tylko zajrzał do nosa?
 
Tak, też mam tą siatkę, tylko mnie nastraszyl ten gin, że to już górna granica i ryzyko wtedy wzrasta, że są mutacje ZD, które dają objaw tylko właśnie w podwyższonej przeziernosci itd... :(
Po coś te normy i granice są.Mieścisz się w normie i na ten czas nie ma co się denerwować. Masz wylot do Holandii i ciesz się tym! Odpocznij trochę i odstresuj. I tak nic już nie zrobisz.
 
Mi sie suche placki na szyi pojawiły i mam bardzo suche dłonie, a na usg prenatalnym wyszlo, że będzie dziewczynka. :happy: ale fakt musze pić więcej wody bo butelkę potrafię miec na 3 dni...
Oj ja też butelkę sączę kilka dni :/
Miałam patent, że w takiej 0.7z dziubkiem brałam do pracy i pilnowałam żeby wypić do 14tej a drugą do 20tej...niestety kilka dni I jakoś przestałam się pilnować :(
Ja właśnie dzisiaj zrobiłam cała listę wyprawkowa zamierzam wydrukować i odhaczać po kolei !

Ja kupuje wózek z siedziskiem kubełkowym no dla takiego dziecka mniejszego zaraz jak się przesiada z gondoli ponoć jest wygodniejszy bo nie zsuwa się tylko ładnie siedzi bo pupka mu „wpada” w siedzisko ;)
Mój był śpioch na spacerach i nasza kubełkowa spacerówka nie była wygodna dla jego plecków.
Buciki dla niemowląt są słodkie, ale te źle dobrane, niekoniecznie zdrowe. Jak dziecko nauczy się chodzić należy obserwować czy nie stawia krzywo stópek, do środka. Chód powinien ukształtować się, ale jesli widzimy u 3- latka, że cały czas stawia krzywo stopy należy udać się do specjalisty po specjalne ćwiczenia.
A powiedz mi czy jeżeli mój 3,5 latek ma szorstkie wewnętrzne brzegi stóp to powód do niepokoju?
Na moje oko nie krzywi jakoś szczególnie nóżek.
Ostatnio byliśmy u orto na ocenie chodu jak miał 1,5 roku i wtedy było ok.
 
Oj ja też butelkę sączę kilka dni :/
Miałam patent, że w takiej 0.7z dziubkiem brałam do pracy i pilnowałam żeby wypić do 14tej a drugą do 20tej...niestety kilka dni I jakoś przestałam się pilnować :(Mój był śpioch na spacerach i nasza kubełkowa spacerówka nie była wygodna dla jego plecków.A powiedz mi czy jeżeli mój 3,5 latek ma szorstkie wewnętrzne brzegi stóp to powód do niepokoju?
Na moje oko nie krzywi jakoś szczególnie nóżek.
Ostatnio byliśmy u orto na ocenie chodu jak miał 1,5 roku i wtedy było ok.
Jeśli nie krzywi stóp do wewnątrz to nie ma powodu do niepokoju. Ale jeszcze istnieje taka wada jak płaskostopie. Musisz zaobserwować jaki dziecko zostawia ślad.
 
reklama
Do góry