reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Nareszcie wróciłaś! Super,super,super! Krwiaka nie ma,Maluch zdrowy,a do tego pokazał,że jest chłopcem :D

Dziękuję Ci bardzo! Właśnie zastanawiałam się kiedys patrząc jak dziecko znajomej jeszcze niechodzące,próbowało stawiać pierwsze kroki w bucikach. Żal było strasznie patrzeć bo to biedne nie potrafiło boso,a tu mamusia założyła ekskluzywne butki.I ja w ogóle jestem przeciwniczką tych pięknych słodkich buciczków dla niemowląt
Buciki dla niemowląt są słodkie, ale te źle dobrane, niekoniecznie zdrowe. Jak dziecko nauczy się chodzić należy obserwować czy nie stawia krzywo stópek, do środka. Chód powinien ukształtować się, ale jesli widzimy u 3- latka, że cały czas stawia krzywo stopy należy udać się do specjalisty po specjalne ćwiczenia.
 
Bylam u prowadzącego. Bardzo sie zdziwil, ze mnie wypuscili z tak obfitym krwawieniem. Wypisal mi mase badan. W szpitalu niby mialam cisnienie 100/60, a u gina znowu 140/95. Ale tez sie zdenerwowalam, bo nie bylo wymazowek i 10 minut lezalam goła a do tego detektor nie znalazl tętna dziecka :( USG dopiero w srode lub w czwartek :(
 
Bylam u prowadzącego. Bardzo sie zdziwil, ze mnie wypuscili z tak obfitym krwawieniem. Wypisal mi mase badan. W szpitalu niby mialam cisnienie 100/60, a u gina znowu 140/95. Ale tez sie zdenerwowalam, bo nie bylo wymazowek i 10 minut lezalam goła a do tego detektor nie znalazl tętna dziecka :( USG dopiero w srode lub w czwartek :(
Łoo matko,dalej krwawisz? To może lepiej jakbys jednak do szpitala wróciła. Nic przyjemnego,ale...

Buciki dla niemowląt są słodkie, ale te źle dobrane, niekoniecznie zdrowe. Jak dziecko nauczy się chodzić należy obserwować czy nie stawia krzywo stópek, do środka. Chód powinien ukształtować się, ale jesli widzimy u 3- latka, że cały czas stawia krzywo stopy należy udać się do specjalisty po specjalne ćwiczenia.
Czasem coś pięknie wygląda,jest niedrogie,ale czy jego jakość jest ok? Nie sądzę. Zobaczymy jak będzie u nas,bo już mnie słuchy dochodzą,że ciocia Malucha takie malutkie butki widziała,ale wiem na pewno,że moje dziecko na pewno ich nie założy. Nie pozwolę na to dopóki nie stanie pewnie na swoich stópkach.
 
"W" tzn podkula nózki pod siebie i siedzi na nich?
I powiedz mi,jeśli możesz oczywiście,jak to jest z nauką chodzenia i bucikami. Lepiej żeby się uczyło od razu w czy bez?
Screenshot_20180413-143221.png
to jest siad na literę 'W'.
Zdjęcie pożyczone z Internetu.
 

Załączniki

  • Screenshot_20180413-143221.png
    Screenshot_20180413-143221.png
    235,8 KB · Wyświetleń: 320
Bylam u prowadzącego. Bardzo sie zdziwil, ze mnie wypuscili z tak obfitym krwawieniem. Wypisal mi mase badan. W szpitalu niby mialam cisnienie 100/60, a u gina znowu 140/95. Ale tez sie zdenerwowalam, bo nie bylo wymazowek i 10 minut lezalam goła a do tego detektor nie znalazl tętna dziecka :( USG dopiero w srode lub w czwartek :(
Kurcze czemu oni nie mają na wyposażeniu aparatów usg, takich zwykłych żeby uspokoić człowieka. Współczuje ci tego czekania bo i tak masz zmartwień od cholery.
 
Bylam u prowadzącego. Bardzo sie zdziwil, ze mnie wypuscili z tak obfitym krwawieniem. Wypisal mi mase badan. W szpitalu niby mialam cisnienie 100/60, a u gina znowu 140/95. Ale tez sie zdenerwowalam, bo nie bylo wymazowek i 10 minut lezalam goła a do tego detektor nie znalazl tętna dziecka :( USG dopiero w srode lub w czwartek :(


Nie martw się tym detektorem i jak masz możliwość zrobienia usg szybciej żeby sprawdzić czy z Dzidzią OK?
Wróć do szpitala i leż.
Bądź silna ... bardzo Ci współczuję tego stresu :/ mógłby się już skończyć!
Tego Ci życzę jak najszybciej !
 
reklama
Nie bede schizowac z tym usg, poszlam dzisiaj ze swiadomoscia, ze ide tylko po recepty i skierowania. A na detektor widocznie za mloda ciąża, a lekarz nie chcial mi dlugo jezdzic po brzuchu i go cisnac. Jakby sie martwil, to kazalby mi poczekac 1,5 godziny na usg albo jechac do szpitala.

Krwawie od 2 tyg, ale ciemna krwia i wg lekarzy w szpitalu to krwiak sie oczyszcza. Troche dziwne, skoro nie zmniejsza sie spektakularnie, ale o czym moge z nimi dyskutować? Z wypisu dowiedzialam sie, ze przyjeli mnie z podwyzszonym crp, a mimo to nie zrobili wymazu z pochwy ani nawet badania ogolnego moczu. Dali leki na krzepliwosc, a wg mojego gina juz na wejściu mialam srednie wyniki krzepliwosci - na wyjsciu nie powtorzylo. Takze zlecil mi serie badan krwi, ogolne moczu oraz wymaz z pochwy i w przyszlym tyg spotykamy sie w gabinecie z usg.
 
Do góry