reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Udało mi się dostać do fajnej pani doktor , jeśli nie będzie mi chciała nic przypisać to będę musiała w następnym tygodniu się wybrać do jakiegokolwiek ginekologa... Tego nie lubię bo oni jeśli nie prowadzisz u nich ciąży to zazwyczaj są niemili... No ale jak trzeba to trzeba. Moja mama w tamtym roku dostała lek na infekcje intymna od internisty więc to nie jest tak że nie przepiszą, tylko mogą się bać ciąży... ;) A ten macmirror to ja brałam w pierwszej ciąży 3 razy i tylko to mi pomagało. Z resztą poczytałam na forach i dziewczyny często gęsto miały go przypisywanego w 1 trymestrze.
Ja brałam macmiror w pierwszym trymestrze. On nie przenika do krwi, więc jest bezpieczny. Teraz po macmirorze biorę gynomed na uregulowanie ph po antybiotyku. Nie zauważam już uplawów, które mi doskwierały.
 
reklama
Cześć. U mnie okazało się że mój problem z zatokami to przewlekły katar ciążowy który jest wynikiem podwyższonego estrogenu i obrzęku nosa. Nic nie poradzę mam tylko sól morska. Straszne to nos zatkany, głowa boli, jak się rozchodze w pionie to trochę lżej.

Czy ktoś to przechodzil?,Laryngolog powiedział że to częste i mija dopiero 2 tygodnie po porodzie!!! A mam dopiero 16 tc :/
Mi płukanie 2-3x dziennie Irigasinem odblokowało trochę zatoki, zmniejszyło się uczucie rozsadzania czachy. Ponad,tydzień płukałam.
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma jakieś zmiany na brodawkach? U mnie pojawiły się takie grudki, wyglądają trochę jak pryszcze, na pewno nie miałam ich w pierwszej ciąży. Czytałam teraz i wychodzi na to, że to brodawki Montgomerego ale pewna nie jestem... Chyba zapytam dzisiaj tego gina na prenatalnych.
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma jakieś zmiany na brodawkach? U mnie pojawiły się takie grudki, wyglądają trochę jak pryszcze, na pewno nie miałam ich w pierwszej ciąży. Czytałam teraz i wychodzi na to, że to brodawki Montgomerego ale pewna nie jestem... Chyba zapytam dzisiaj tego gina na prenatalnych.
Tak zgadza się, też je mam. To normalne
 
Udało mi się dostać do fajnej pani doktor , jeśli nie będzie mi chciała nic przypisać to będę musiała w następnym tygodniu się wybrać do jakiegokolwiek ginekologa... Tego nie lubię bo oni jeśli nie prowadzisz u nich ciąży to zazwyczaj są niemili... No ale jak trzeba to trzeba. Moja mama w tamtym roku dostała lek na infekcje intymna od internisty więc to nie jest tak że nie przepiszą, tylko mogą się bać ciąży... ;) A ten macmirror to ja brałam w pierwszej ciąży 3 razy i tylko to mi pomagało. Z resztą poczytałam na forach i dziewczyny często gęsto miały go przypisywanego w 1 trymestrze.
Ja objawów zapalenia nie mam ale gin podczas badania stwierdził, że grzybicze. Kazał Lactovaginal i ewentualnie gdyby się pojawiły doskwierające objawy to dał rec.na 3 globulki Pimafucin twierdząc, że tylko to dozwolone.

Powiedz najwyżej rodzinnej, że gin.przez tel zlecił ten Macmirrow ale na urlopie jest I rec.nie majak wypisać.
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma jakieś zmiany na brodawkach? U mnie pojawiły się takie grudki, wyglądają trochę jak pryszcze, na pewno nie miałam ich w pierwszej ciąży. Czytałam teraz i wychodzi na to, że to brodawki Montgomerego ale pewna nie jestem... Chyba zapytam dzisiaj tego gina na prenatalnych.

Dokładnie brodawki montgomerego. Ja tak Mam. Do tego zrobiły się ciemnobrązowe.
I nareszcie przestały się sutki łuszczyć bo pije więcej wody.
Mówi się, że jak suchą skóra pomimo nawadniania to, że chłopak będzie ale te wszystkie zabobony :-D
 
Ja przed świętami byłam przeziębiona a o myślam że to normalne. A wszystko mi przeszło, ból gardła itp a katar zostal. Po 2 tygodniach duszenia się poszłam do lek no i powiedział że widać że to hormonalne bo śluzowka napuchnieta.
Jedyne co to mam spać na wysokiej poduszce, żeby się pionozowa, czyścić nos solą morska a a wieczorem robić inhalacje z soli. Ale co z tego jak budzę się z bólem głowy i zatok i nie mogę oddychać :/


Ejjjj to ja tez to mam. Ciagly katar i bol glowy [emoji58] myslalam ze to alergia teraz na wiosne wiec juz nie wiem
 
reklama
Do góry