reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny wszystko ok!!! Popłakałam się u Pani doktor z nerwów ;) z usg ryzyko wad niskie, pappa dopiero za tydzień. Dzidek ma 7cm i z usg jest dwa czy trzy dni większy niż z OM. Nie mogę załączyć zdjęcia bo plik jest za duży a nie wiem jak to zmienić w telefonie :)
To tak jak u mnie. Większy o 3 dni i też 7 cm. [emoji16] super
 
reklama
Dziewczyny wszystko ok!!! Popłakałam się u Pani doktor z nerwów ;) z usg ryzyko wad niskie, pappa dopiero za tydzień. Dzidek ma 7cm i z usg jest dwa czy trzy dni większy niż z OM. Nie mogę załączyć zdjęcia bo plik jest za duży a nie wiem jak to zmienić w telefonie :)

Super, teraz trzymaj kciuki żebym i ja popłakała się ze szczęścia - ja ciagle na skraju płaczu jestem z tych nerwów, jeszcze 3h
 
Dziewczyny, wlasnie dostalam wynik z posiewu moczu i nic z niego nie wiem. Może któraś z Was sie na tym zna ?
1523528048921.jpg
 

Załączniki

  • 1523528048921.jpg
    1523528048921.jpg
    672,6 KB · Wyświetleń: 296
Margonelka, dzięki, masz rację, ale słabo to widzę, bo ja nigdy nie umiałam się z nią dogadać. Bardzo się starałam prowadzić z nią przygotowane rozmowy, ale ona stwierdza, że mnie nie rozumie a pomysłu psychologa nie popiera, bo psycholodzy są głupi. Teraz to ja już nie mam siły się kontrolować i wybucham. Chyba poproszę męża, żeby wziął urlop.

Dziewczyny która z Was mi pisała, że ma dostawke z Klupś? Chciałam zapytać jaki rozmiar kolderki do tego, bo sama dostawka taka dość niestandarodowa, ale fajna i tania więc chyba się zdecydujemy
Ja pisałam, ale z pościelą nie pomogę, bo używam tylko śpiworka a pod materac położyłam segregator, żeby głowa była wyżej. Prześcieradła zakładam 120x60 z gumką - troszeńkę się marszczą, ale generalnie pasują i wyglądają dobrze.
 
reklama
O własnie powiedzcie mi proszę jak to jest z tą wypłatą z ZUSu? Po 33dniach zwolnienia wypłatę przejmuje ZUS tak? Może się tak zdażyć, że pół pensji dostanę od pracodawcy a pół z ZUSu? I ile oni mają faktycznie czasu na wypłatę? Jestem na zwolnieniu od 12 marca także w tym miesiącu pewnie będzie już rozliczane inaczej.
Ja miałam taka sytuacje że cześć wynagrodzenia Ok 1/3 za luty dostałam od pracodawcy a resztę od zusu. Maja 30 dni na rozpatrzenie wniosku i podjęcie decyzji. Mimo że decyzja była wcześniej to zasiłek wypłacili mi w ostatnim dniu. Najlepiej jest odrazu po otrzymaniu l4 dostarczyć go pracodawcy żeby on jaknajszybciej przesłał dokumentu do zusu bo oprócz l4 musza wypełniać jeszcze jakiś druczek za każdym razem.
 
Do góry