reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ale ja właśnie w szmateksie go znalazłam. Leżał sobie na szczycie kolder i poscieli,zupełnie obojętny dla wszystkich no bo w końcu wiosna i nikt o tym nie myśli.

Jeszcze pytanie do mamuś. Jakie śpiochy są lepsze? Takie rozpinane w kroku? Czy może nie robi to większej roznicy?

@NaturalnaMama jak ja Ci zazdroszczę....:D
Uwielbiałam tam chodzić bo mozna było się obkupic od ubrań po nówki super gary
Zdecydowanie rozpinane w kroku
 
reklama
A ja właśnie wróciłam od lekarza, znowu byłam, tak mnie od trzech dni brzuch boli po lewej stronie. Ale wszystko na szczęście w porządku, zapewne więzadła tak mnie ciągną i taka moja uroda, że ten brzuch boli i boli...ja mam polowkowe 12 maja:)
 
A powiedzcie mi jak będę odciągać pokarm i przechowywać w lodowce to jak długo mogę go tam trzymać i czy potem mogę go podgrzać w podgrzewaczu?

Tak, możesz go trzymać w lodowce (nie pamietam w ciągu ilu godzin powinien być spożyty) i śmiało go później podgrzewasz. Pokarm można także mrozić i wyjmować w zależności od potrzeby :) są specjalne woreczki jednorazowe do przechowywania w lodowce i mrożenia.
 
Ja kupilam super tani z ali. 80zl. Opinie ma fajne. Nie wiem jak dlugo go bede uzywac wiec nie chcialam za duzo kasy na niego wydawac. Najwyzej jak bedzie do dupy to kupie lepszy i strace tylko 80zl a jak bedzie fajny to zaoszczędze kase [emoji3] pisza babki ze jest mocny i mozna ustawic rozne poziomy tej mocy [emoji4]

Prawdziwe Bubee Pojedyncze/Podwójna Elektryczna Pompa Piersi Z Mleka Butelki BPA DARMO Potężne Piersi Pompy Piersi Dla Dzieci Niemowląt USB karmienia
Link do: Real Bubee Single/Double Electric Breast Pump With Milk Bottle Infant USB BPA free Powerful Breast Pumps Baby Breast Feeding on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
W tym linku jest kilka typów,który Ty wybralas?
Kusisz tym laktatorem,zastanawiam się czy też nie zamówić bi zanim dojdzie to będę już po polowkowym
 
A powiedzcie mi jak będę odciągać pokarm i przechowywać w lodowce to jak długo mogę go tam trzymać i czy potem mogę go podgrzać w podgrzewaczu?
[emoji4]
Screenshot_20180411-203402.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180411-203402.jpg
    Screenshot_20180411-203402.jpg
    56,3 KB · Wyświetleń: 656
I ja po wizycie. Wszystko w porządku, dzieciątko starsze o 3 dni, ma prawie 7 cm, usg przez brzuch, maluch się odbijał co chwilę pleckami i skakal dlatego tak długo zeszło. Na koniec kładł rączkę na buzie. Przeziernosc 2,1 mm, serduszko 156 uderzeń. Jutro krew na pappe.
20180411_201452.jpg
 

Załączniki

  • 20180411_201452.jpg
    20180411_201452.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 698
reklama
Ja kupilam super tani z ali. 80zl. Opinie ma fajne. Nie wiem jak dlugo go bede uzywac wiec nie chcialam za duzo kasy na niego wydawac. Najwyzej jak bedzie do dupy to kupie lepszy i strace tylko 80zl a jak bedzie fajny to zaoszczędze kase [emoji3] pisza babki ze jest mocny i mozna ustawic rozne poziomy tej mocy [emoji4]

Prawdziwe Bubee Pojedyncze/Podwójna Elektryczna Pompa Piersi Z Mleka Butelki BPA DARMO Potężne Piersi Pompy Piersi Dla Dzieci Niemowląt USB karmienia
Link do: Real Bubee Single/Double Electric Breast Pump With Milk Bottle Infant USB BPA free Powerful Breast Pumps Baby Breast Feeding on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard

Która opcje wzięłaś ? A po co są te fioletowe takie dziwne nakładki ?
 
Do góry