reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Masakra co się porobiło. Mam nadzieję,że to do jutra naprawia.
Ale się pokręciły wpisy :errr:
Ja po wizycie już, wszystko ok ,dzidzia tak szalała , że lekarz nie mógł jej zmierzyć :rolleyes2: albo było widać głowę albo tułów ale nie oba na raz :laugh2: więc się z mężem usmielismy dzisiaj jak nie wiem , raz tylko złapał długość ale i to nie było dokladnie 5,8cm .

Gdy zapytałam o płeć to powiedział że w tym okresie dziecko ma ogon i nie ma co wróżyć bo później z większości chłopców robią się dziewczynki:-p i że ogon zniknie w 16tyg ale zajrzał między nogi i mowi że malutki ten ogonek więc nie wiem co miał ma myśli :shocked2: może że się wchłonie i to będzie dziewczynka :D
Kość nosowa jest.
Przeziornosc karkowa ok ale też duzy problem ze zmierzeniem bo moje dziecko leżało w tak dziwnej pozycji że sama byłam w szoku:rofl2: leżało na głowie w pozycji lustrzanego L na dole głowa a reszta pionowo do góry normalnie jakiś akrobata rośnie :D
Fajna była ta wizyta następna 2.05.
Zdjęcia mam tragiczne bo nie dało się wiercipiecie ładnego zrobić :)

O to faktycznie akrobata:-D najważniejsze,ze zdrowy. Nam lekarz tez nie chciala powiedzieć kim jest Maluch bo ponoć to jest prorokowanie na razie.
Zobacz załącznik 845840 Zobacz załącznik 845842

Maly ma 83mm
przeziernosc karkowa 1,2
Kosc nosowa widoczna
ogolnie wszystko w normie
Plci rowniez nie znamy

Matko,kawal człowieka już:-D
 
ja po wizycie :) maluch miał fajnie nogi skrzyżowane ale niestety nie mam takiego zdjęcia. Wszystko jest ok :) teraz tylko doczekać się 17.04 i prenatalnych :)
upload_2018-4-11_18-50-24.png
 

Załączniki

  • upload_2018-4-11_18-50-24.png
    upload_2018-4-11_18-50-24.png
    109 KB · Wyświetleń: 1 741
jestem w 15+2 tyg ciazy i wiecie co... czuje się jakbym sie zapuściła. Mam taki brzuch jakby był otłuszczony. Ciekawa jestem czy nasz malec zdrowo rośnie... a jak tam u Was? :)
Ja mam dokladnie tak samo, brzuch urosl, ale on sie tak ulewa, moge zlapac kawal tluszczyku [emoji16] myslalam ze bedzie taki bardziej jedrny i napiety. Niektore dziewczyny dopiero maja genetyczne usg,a ja czekam na polowkowe, ktore jakos pod koniec maja dopiero. Dziwnie teraz sie czuje. Zero objawow nic nie czuje zeby sie ruszalo w srodku. Czasem zapominam nawet ze jestem w ciazy i mam ochote ma zimne piwko[emoji6]
 
Ja sobie oglądałam różne prenatalne na YouTube i na wielu już w 12 tc było widać wyraźnie płeć. Ciekawe czego się dowiem w piątek... Na płeć się nie nastawiam, ale stres przed pomiarami jest...
Nam wyraznie pokazal sterczacego siusiaczka, ale powiedzial, ze na tym etapie jeszcze lepiej nie nastawiac sie na 100% troche tego nie rozumiem, ale ok, poczekam do polowkowego i sie okaze [emoji5] bedzie dobrze. Trzymam kciuki!
 
Ja mam dokladnie tak samo, brzuch urosl, ale on sie tak ulewa, moge zlapac kawal tluszczyku [emoji16] myslalam ze bedzie taki bardziej jedrny i napiety. Niektore dziewczyny dopiero maja genetyczne usg,a ja czekam na polowkowe, ktore jakos pod koniec maja dopiero. Dziwnie teraz sie czuje. Zero objawow nic nie czuje zeby sie ruszalo w srodku. Czasem zapominam nawet ze jestem w ciazy i mam ochote ma zimne piwko[emoji6]
Ja tez juz czekam na polowkowe. Jestem umowiona na 26 maja [emoji173]
 
Ja tez juz czekam na polowkowe. Jestem umowiona na 26 maja [emoji173]
Ja zabtydz ide na wizyte do gina bez usg, wtedy poprosze o skierowanie, zeby juz sie zapisac, ale tez jakos po 20maja mi wychodzi, chyba to pierwsze genetyczne te mialysny razem. 22marca[emoji5] juz za ppnad miesiac zobaczymy znowu maluszki[emoji16]
 
reklama
Ja zabtydz ide na wizyte do gina bez usg, wtedy poprosze o skierowanie, zeby juz sie zapisac, ale tez jakos po 20maja mi wychodzi, chyba to pierwsze genetyczne te mialysny razem. 22marca[emoji5] juz za ppnad miesiac zobaczymy znowu maluszki[emoji16]
Tak dokładnie 22 marca. Ja na wizyte ide za tydzień w czwartek 19 kwietnia prywatnie do mojego gina, wtedy gin ma mi plec powiedziec. Skierowanie na polowkowe dostałam od ginki na nfz [emoji4]
 
Do góry