reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny co uważacie na temat opalania w ciąży? Wiem, że nie powinno się ale chodzi mi o to czy któraś z Was się opalała lub łaziła trochę po słońcu i ma jakieś przebarwienia czy inne skutki uboczne ? Moje dwie koleżanki opalały się trochę w ciąży i nic się nie działo...dlatego zbieram opinie [emoji4]

nzjdyx8dtnebih09.png

Ja generlanie jestem przeciwnikiem opalania w sensie lezenia na sloncu ale tez choroblowie slonca nie unikam bo wit d niezbedna. Ale jesli chodzi o twarz to nigdy nie wystawiam na slonce a w ciazy to mam bzika. W poprzedniej bylismy 2x w sezonie na wakacjach i nakladalam spf 50 z lancastera na twarz i cialo, kapelusz i caly czas w cieniu siedzialam. Ja polecam jednak na slonce szczegolnie uwazac w ciazy gdzie wystapienie plam pigmentacyjnch naprawde jest realne moze u jednych bardziej u innych mniej a jak juz plama wyskoczy to naprawde bida [emoji12]

A najbardziej co mnie zadziwia jak widze na wakacjach spalone sloncem male dzieci ?! Czesto bez kapeluszy w samych pampersach w pelnym sloncu [emoji43]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jest duży serio [emoji85] w pierwszej ciąży pod koniec grudnia cokolwiek zaczęło być widać a w lutym urodziłam. Jestem raczej z tych szczupłych i brzuch się rzuca w oczy
Załączam dowód. Uprzedzam : nie, nie włożyłam tam poduszki. A brzuch równy cyckom [emoji16]
54bfd6c2c0fbf930a351c471f44fe9fd.jpg


p19ucsqv9zf9v2yk.png
To sukienka? Śliczna, mam bzika na punkcie sukienek :)
 
Dziewczyny za 2 tygodnie wesele przyjaciół.... a na głowie mega odrost... jestem teraz w 14 tc... farbujecie włosy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mnie jakoś też to łatwo nie przychodzi. Czasami się zastanawiam czy to aby na pewno dobrze, że w tym momencie zaczeliśmy się starać. I jak sobie damy radę i w ogóle o matko :O
A za Mamami z wózkami i tak się oglądam i jak zazdroszczę im jak takie szczęśliwe idą :) :p
Myślę ze każda "nowa" mama ma takie myśli :) na pewno dacie radę. Nie wiem jak u innych mam ale u mnie pierwsze pół roku było najcięższe, potem to już jakoś szło :D

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny za 2 tygodnie wesele przyjaciół.... a na głowie mega odrost... jestem teraz w 14 tc... farbujecie włosy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja farbowalam, zarówno w poprzedniej jak i w tej ciąży, z tym ze w salonie i nie na blond :)

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drogie Mamy czy czasami leci Wam w ciąży krew z nosa ? Ja dwa razy już tak miałam, że poleciała mi krew. Nie jakoś dużo ale zawsze. Nie wiem czy się martwić i lecieć do lekarza czy witaminą C załatwi sprawę. Co uważacie ? Miałyście tak ?
Zdarza się niestety jak organizm jest osłabiony. Na początek spróbowałabym większe dawki vit C, albo Rutinoscorbin, ale ten to koniecnzie wtedy trzeba brać garściami. Jeżeli to nie pomoże, to warto skonsultowac się z lekarzem.
 
Jest duży serio [emoji85] w pierwszej ciąży pod koniec grudnia cokolwiek zaczęło być widać a w lutym urodziłam. Jestem raczej z tych szczupłych i brzuch się rzuca w oczy
Załączam dowód. Uprzedzam : nie, nie włożyłam tam poduszki. A brzuch równy cyckom [emoji16]
54bfd6c2c0fbf930a351c471f44fe9fd.jpg


p19ucsqv9zf9v2yk.png
Bardzo ładny brzuszek :)

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry