reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Na pewno jeszcze nie az taki duzy, tylko ludziska nie pamietaja. Fajnie, ze milo przyjeli nowinę.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Jest duży serio [emoji85] w pierwszej ciąży pod koniec grudnia cokolwiek zaczęło być widać a w lutym urodziłam. Jestem raczej z tych szczupłych i brzuch się rzuca w oczy
Załączam dowód. Uprzedzam : nie, nie włożyłam tam poduszki. A brzuch równy cyckom [emoji16]
54bfd6c2c0fbf930a351c471f44fe9fd.jpg


p19ucsqv9zf9v2yk.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jest duży serio [emoji85] w pierwszej ciąży pod koniec grudnia cokolwiek zaczęło być widać a w lutym urodziłam. Jestem raczej z tych szczupłych i brzuch się rzuca w oczy
Załączam dowód. Uprzedzam : nie, nie włożyłam tam poduszki. A brzuch równy cyckom [emoji16]
54bfd6c2c0fbf930a351c471f44fe9fd.jpg


p19ucsqv9zf9v2yk.png
O wow [emoji50][emoji3] u mnie tylko na wieczór jest bardzo widoczny, więc głównie wina wzdęć, ale u Ciebie ciąża na całego [emoji738] śliczny jest!

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
O wow [emoji50][emoji3] u mnie tylko na wieczór jest bardzo widoczny, więc głównie wina wzdęć, ale u Ciebie ciąża na całego [emoji738] śliczny jest!

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Za pierwszym razem nie mogłam się doczekać aż urośnie, robiłam zdjęcia z postępami co tydzień. Tym razem nie zdążyłam nawet uświadomić sobie dobrze, ze coś jest na rzeczy [emoji23] idę na rekord ewidentnie. Sezon przygotowawczy do bikini 2019 jest mój [emoji16]


p19ucsqv9zf9v2yk.png
 
No to ja identycznie mysle jak Ty. Narazie to takie "odległe" [emoji846]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
No mnie jakoś też to łatwo nie przychodzi. Czasami się zastanawiam czy to aby na pewno dobrze, że w tym momencie zaczeliśmy się starać. I jak sobie damy radę i w ogóle o matko :O
A za Mamami z wózkami i tak się oglądam i jak zazdroszczę im jak takie szczęśliwe idą :) :p
 
No mnie jakoś też to łatwo nie przychodzi. Czasami się zastanawiam czy to aby na pewno dobrze, że w tym momencie zaczeliśmy się starać. I jak sobie damy radę i w ogóle o matko :O
A za Mamami z wózkami i tak się oglądam i jak zazdroszczę im jak takie szczęśliwe idą :) :p
Dokladnie "i w ogole o Matko". Na ta chwile nie miesci mi sie to w glowie [emoji3]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Drogie Mamy czy czasami leci Wam w ciąży krew z nosa ? Ja dwa razy już tak miałam, że poleciała mi krew. Nie jakoś dużo ale zawsze. Nie wiem czy się martwić i lecieć do lekarza czy witaminą C załatwi sprawę. Co uważacie ? Miałyście tak ?
Ja po mega osłabieniu miałam kilka kropel na chusteczce ale to jednorazowa sprawa

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
No mnie jakoś też to łatwo nie przychodzi. Czasami się zastanawiam czy to aby na pewno dobrze, że w tym momencie zaczeliśmy się starać. I jak sobie damy radę i w ogóle o matko :O
A za Mamami z wózkami i tak się oglądam i jak zazdroszczę im jak takie szczęśliwe idą :) :p

Ja robię to samo bo obczajam wózki :-D
 
Jest duży serio [emoji85] w pierwszej ciąży pod koniec grudnia cokolwiek zaczęło być widać a w lutym urodziłam. Jestem raczej z tych szczupłych i brzuch się rzuca w oczy
Załączam dowód. Uprzedzam : nie, nie włożyłam tam poduszki. A brzuch równy cyckom [emoji16]
54bfd6c2c0fbf930a351c471f44fe9fd.jpg


p19ucsqv9zf9v2yk.png


Ale piękny brzuszek :-)
 
Jest duży serio [emoji85] w pierwszej ciąży pod koniec grudnia cokolwiek zaczęło być widać a w lutym urodziłam. Jestem raczej z tych szczupłych i brzuch się rzuca w oczy
Załączam dowód. Uprzedzam : nie, nie włożyłam tam poduszki. A brzuch równy cyckom [emoji16]
54bfd6c2c0fbf930a351c471f44fe9fd.jpg


p19ucsqv9zf9v2yk.png
A to nie wzdęcia? Bo ja rano raczej płaski a w ciadu dnia wzdecia wlasnie i mi wywala brzuch.
 
reklama
Do góry