reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Gdzieś czytałam, że w ciąży tak może się zdarzać. Już nie wiem przy okazji którego tygodnia o tym czytałam, ale było coś o tym, że może wystąpić katar lub krwotoki z nosa.


Właśnie mnie dzisiaj przytkało w jednej dziurce. Poszłam się wysmarkać i niestety była to krew. Nie jakoś dużo na szczęście bo wpadłabym w panikę.
 
reklama
Tak się zdarza w ciąży ;) ale witamina C i K powinna pomoc. Może spytaj lekarza na najbliższej wizycie ?


p19ucsqv9zf9v2yk.png

Tak zrobię. Dziękuję Dziewczyny :-)
 
Drogie Mamy czy czasami leci Wam w ciąży krew z nosa ? Ja dwa razy już tak miałam, że poleciała mi krew. Nie jakoś dużo ale zawsze. Nie wiem czy się martwić i lecieć do lekarza czy witaminą C załatwi sprawę. Co uważacie ? Miałyście tak ?
Ja tak miałam w pierwszej ciąży. Tak mniej więcej w połowie przeszło. Lekarz mówił że tak bywa i żeby się nie strsować, ale kazał uważać gdyby towarzyszyły temu jakieś dodatkowe atrakcje np omdlenia. Najlepiej zapytaj swojego lekarza na wizycie. Będziesz spokojniejsza, ale bez paniki to nic z maluszkiem.
 
W Pieninach dziś jest tak
[emoji7]
119a6af9985021952cf5864aebcb7486.jpg


Widok jak z pocztówki :)

My dzisiaj spontanicznego grilla u teściów zrobiliśmy. Właśnie zjechaliśmy do domu I mały ma czerwone źrenice, światłowstręt i skarży się na pieczenie w oczach :/

A jutro miał pójść pierwszy raz do pkola po 2tygodniowej przerwie a tu pewnie zapalenie spojówek się wykluło...fuc*


wizyta 30.04 :)
 
Widok jak z pocztówki :)

My dzisiaj spontanicznego grilla u teściów zrobiliśmy. Właśnie zjechaliśmy do domu I mały ma czerwone źrenice, światłowstręt i skarży się na pieczenie w oczach :/

A jutro miał pójść pierwszy raz do pkola po 2tygodniowej przerwie a tu pewnie zapalenie spojówek się wykluło...fuc*


wizyta 30.04 :)

Ojej tak to brzmi jak zapalenie ;( może okłady wystarczą i przejdzie ...
 
Dziś mieliśmy imprezę rodzinną i cóż... już się nie ukryłam. Co niektórzy się czaili z gratulacjami i spoglądali czy tak przytyłam, czy faktycznie w ciąży. Ale później już gratulacje ruszyły. Zgodnie stwierdzili ze taki brzuch ostatnio miałam w 6 miesiącu z K :O


p19ucsqv9zf9v2yk.png
 
reklama
Dziś mieliśmy imprezę rodzinną i cóż... już się nie ukryłam. Co niektórzy się czaili z gratulacjami i spoglądali czy tak przytyłam, czy faktycznie w ciąży. Ale później już gratulacje ruszyły. Zgodnie stwierdzili ze taki brzuch ostatnio miałam w 6 miesiącu z K :O


p19ucsqv9zf9v2yk.png
Na pewno jeszcze nie az taki duzy, tylko ludziska nie pamietaja. Fajnie, ze milo przyjeli nowinę.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry