reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej Dziewczyny! :D Znów miałam ze sto stron do nadrobienia, ale się udało :D

Ja już z powrotem u siebie, byliśmy w Polsce tydzień i och ach to było wspaniałe, już się nie mogę doczekać powrotu na stałe latem, ale no cóż, zobowiązania zawodowe jeszcze nas tu trzymają ;)

Lot w obie strony zniosłam nieźle, chociaż teraz znowu wróciło mi przeziębienie i znów mam katar, kaszel i ogólne osłabienie... :(

A widzę, że w międzyczasie mnóstwo ciekawych tematów wyszło, i wózki, i pieluchy, i ubranka... U mnie to pierwsze dzieciątko będzie, więc tak jak kilka dziewczyn wcześniej pisało dla mnie to też zupełna abstrakcja i nawet jeszcze do końca sobie tego nie wyobrażam... więc wszystkie informacje chłonę z nieustającą ciekawością... :D
 
reklama
U nas też piękna pogoda dzisiaj ale wieje mocno.

Chyba za ciepło się do kościoła ubrałam bo mąż musiał mnie w połowie mszy wyprowadzić, prawie bym tam zjechała... Pierwszy raz zrobiło mi się słabo w ciąży, ale podobno to dosyć częste

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
U nas też piękna pogoda dzisiaj ale wieje mocno.

Chyba za ciepło się do kościoła ubrałam bo mąż musiał mnie w połowie mszy wyprowadzić, prawie bym tam zjechała... Pierwszy raz zrobiło mi się słabo w ciąży, ale podobno to dosyć częste

3jgxikgnv87dhgfb.png

Ja też odpadłam podczas Mszy palmowej. Było za dużo ludzi z palemkami i chyba przez niedotlenienie też musieliśmy wyjść.
Teraz staram się na zewnątrz na ławce. Głośnik jest i wszystko słychać i tlenu pod dostatkiem :-D
 
Hej dziewczyny :) dawno tutaj do Was nie zagladalam ale dzisiaj musze sie was doradzic.
Pobolewa mnie prawy jajnik, nie ciaglr lecz tylko gdy sie ruszam. Dodatkowo strasznie boli mnie zoladek.. taka piekna pogoda a ja taki kiepski dzien mam dzisiaj.. wiecie moze skad ten ból jajnika?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) dawno tutaj do Was nie zagladalam ale dzisiaj musze sie was doradzic.
Pobolewa mnie prawy jajnik, nie ciaglr lecz tylko gdy sie ruszam. Dodatkowo strasznie boli mnie zoladek.. taka piekna pogoda a ja taki kiepski dzien mam dzisiaj.. wiecie moze skad ten ból jajnika?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Słyszałam ze w ciąży nie bolą jajniki może to więzadła?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Powrocilismy z gór :) jestem mega dumna z córki, pierwszy raz weszła bez żadnej pomocy na górę 1000 m.n.p.m :) kupiłam jej książeczkę GOT i ma pierwsze pieczątki z dwóch schronisk. Chyba złapała w końcu górskiego bakcyla :) Ludzi niestety od groma, bo pogoda przepiękna i szlak bardzo uczeszczany, ale co tam :) Ja się trochę obawiałam o siebie, ale trasa łatwa i kilometrow o połowę mniej niż zwykle robiłam, więc nawet się nie zmeczylam :) ogólnie strasznie się cieszę, że mogłam w tych górach pobyć bo bardzo mi tego brakowało :) No i można powiedzieć, że bąbel w brzuchu też pierwsze wyjście zaliczył :D
dfd70dacffbb8042f5e8b323a1d9d188.jpg


Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Powrocilismy z gór :) jestem mega dumna z córki, pierwszy raz weszła bez żadnej pomocy na górę 1000 m.n.p.m :) kupiłam jej książeczkę GOT i ma pierwsze pieczątki z dwóch schronisk. Chyba złapała w końcu górskiego bakcyla :) Ludzi niestety od groma, bo pogoda przepiękna i szlak bardzo uczeszczany, ale co tam :) Ja się trochę obawiałam o siebie, ale trasa łatwa i kilometrow o połowę mniej niż zwykle robiłam, więc nawet się nie zmeczylam :) ogólnie strasznie się cieszę, że mogłam w tych górach pobyć bo bardzo mi tego brakowało :) No i można powiedzieć, że bąbel w brzuchu też pierwsze wyjście zaliczył :D
dfd70dacffbb8042f5e8b323a1d9d188.jpg


Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Cudownie, ze od małego zachęcasz ją do takiej aktywności. Marzę o wyjeździe w góry. Mam nadzieję, ze jak się moje dolegliwości uspokoją będzie nam to dane.
 
Dziewczyny co uważacie na temat opalania w ciąży? Wiem, że nie powinno się ale chodzi mi o to czy któraś z Was się opalała lub łaziła trochę po słońcu i ma jakieś przebarwienia czy inne skutki uboczne ? Moje dwie koleżanki opalały się trochę w ciąży i nic się nie działo...dlatego zbieram opinie [emoji4]

nzjdyx8dtnebih09.png
Moja znajoma na wczasach zakrywala brzuch żeby nie opalać. Resztę ciała tzn nogi, twarz, ręce opalała normalnie. Ja nigdy nie opalam się, nie lubię, opalenizna nie jest dla mnie atrakcyjna :)
 
Hej. Dziewczyny. Wiecie co ja nie mam zamiaru kupywać nowego wózka. mam go od 5lat i wcześniej też pewnie ze 3lata jeździł. Szkoda mi wydawać kasy ... na prawdę. Można sporo zaoszczędzić kupując używkę. Spacerówkę - parasolkę mam za 70zł markowa, niezniszczona. Większość ubranek mam po córce tyle co dokopię później co potrzebne. Ograniczam do minimum koszta. Swoją drogą uwielbiam Lumpeksy :) cuda tam znajduję.

Ale czytając coś mnie olśniło. Córka rodziła się w innym terminie co bejbe w brzuszku i mam (miałam) w zamyśle, że kupię ubranka czy wyprawkę później. Ale któraś z mama napisała, że lato, że bedzie ciepło, a nie wiadomo jak bedzie sie czuła. Faktycznie........
Ja też uwielbiam lumpeksy i poszukiwania w nich :tak:
 
reklama
Drogie Mamy czy czasami leci Wam w ciąży krew z nosa ? Ja dwa razy już tak miałam, że poleciała mi krew. Nie jakoś dużo ale zawsze. Nie wiem czy się martwić i lecieć do lekarza czy witaminą C załatwi sprawę. Co uważacie ? Miałyście tak ?
 
Do góry