reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny co uważacie na temat opalania w ciąży? Wiem, że nie powinno się ale chodzi mi o to czy któraś z Was się opalała lub łaziła trochę po słońcu i ma jakieś przebarwienia czy inne skutki uboczne ? Moje dwie koleżanki opalały się trochę w ciąży i nic się nie działo...dlatego zbieram opinie [emoji4]

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Szalona mam pytanie odnośnie samochodu przy trójce dzieci co braliście pod uwagę? Bo my jeździmy teraz po salonach i szukamy czegoś odpowiedniego co by miało trzy fotele z tyłu a nie kanapę.
My choć trzecie dziecko mamy w brzuchu to zaczynamy wszystko od początku. Wszystko po moich dzieciach oddałam i nie mam nic więc zaczynamy od zera[emoji4]. Zastanawiam się nad wózkiem abc deising. Ale myśle, ze dopiero w wakacje zaczniemy coś kupować. Dziś piękna pogoda zaraz wybieramy się na lody i spacerek[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My na nowe auta nie patrzylismy, ale zwykle jest tak, ze kolejne modele maja podobne wlasciwosci.

My mamy Renault Grand Scenic z 7 fotelami. Gdyby nie ten szpital, to.właśnie kupowalabym nowy fotelik dla corki i bylabym w stanie sprawdzic, czy faktycznie mieszcza sie 3 foteliki obok siebie. Ale jakos na pewno sobie poradzimy. Ogladalismy tez Kia Carnival, Renault Espace - to juz takie troche autobusy. Najpierw chcielismy kupic Opla Zafire, ale nam sie ten Scenic trafil i w sumie dobrze. Tylko mamy schowki w podlodze i moze byc problem z noga od bazy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po spacerku i lodach [emoji3] odpoczywam. U nas tez mocny wiatr [emoji846]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
reklama
Do góry