reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny mam do oddania lueine 100 mg 50 tabl jeśli któraś z Was korzysta.

nzjdyx8dtnebih09.png
Nie chcesz sobie zostawic? Czasem w wyzszej ciazy daja luteine na bole brzucha.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Piękna pogoda a my mieliśmy w planie jechać na termy. Potem ze oboje z synem mieliśmy katar to ze lepiej spacer np po zoo. No ale tak nas rozlozylo że chyba dzisiaj będzie lekarz i z powrotem.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Przypomnij mi jaki to model bo strasznie mi się podoba! Dla mnie ważna jest waga pojazdu


To ja taka wyrzutosumienna :-D
Lekarz od razu powiedział,że odstawiamy kawę,ograniczamy do min.napije gazowane,szczególnie te,które mają kofeinę i efedryne. Być może ja po prostu nie mogę ze względu na b.duże ryzyko. Nie wiem,ale się stosuję:-D


Dokładnie! Ja nie mam problemu z uzywkami. Wózek też chętnie kupilabym uzywany,choć czasem na używane one w ogóle nie wyglądają! Ale teściowa uparla się,że ona kupi nowy. Tylko ciekawe jestem ile na to przeznaczy,bo jeśli wylozy 1 tys. i kupi ciężkiego dziada,to mimo,iż wdzięczna za próbę pomocy jestem,to taki klocek będzie jednak większym problemem :-(

Ja bym sie nie godzila na kupno wozka przez kogos..bez mojej akceptacji czy taki moze być.... bo mam swoje wymagania i oczekiwania......
Jednak kiedys byly inne wozki..i nasi rodzice/ tesciowie.. nie wiedza jakie fajne rozwiazania maja terazniejsze wozki..albo wiedza o 2 czy 3 nowinkach...spore ryzyko
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny u Was też tak pięknie?!! Pogoda cudo!
My właśnie przyjechaliśmy do bistro pod lasem na obiad i teraz ławeczka a później spacer po lesie :-)
 
Ile jest czasu na zwrot w HM internetowym? Czytam te ich strone i raz widze, ze 14, raz że 28 dni. Jestem w HM Club, jesli to cos zmienia (niby powinien byc darmowy, ale ile dni?)

Czeka na mnie paczka w domu i sie stresuje, bo na pewno cos bedzie do odeslania, a tanie nie bylo.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u Was też tak pięknie?!! Pogoda cudo!
My właśnie przyjechaliśmy do bistro pod lasem na obiad i teraz ławeczka a później spacer po lesie :-)

u nas tez tak pięknie <3 my już po rosole ;) mąż pojechał na rower, chrześnica zasnęła, ciężarna siostra położyła się i ja tez mam taki zamiar, znając życie jak młody zobaczy że wszyscy śpią to sam pójdzie w drzemkę ;) jak wstaniemy to idziemy na spacer <3
 
Ja bym sie nie godzila na kupno wozka przez kogos..bez mojej akceptacji czy taki moze być.... bo mam swoje wymagania i oczekiwania......
Jednak kiedys byly inne wozki..i nasi rodzice/ tesciowie.. nie wiedza jakie fajne rozwiazania maja terazniejsze wozki..albo wiedza o 2 czy 3 nowinkach...spore ryzyko

Szalona mam pytanie odnośnie samochodu przy trójce dzieci co braliście pod uwagę? Bo my jeździmy teraz po salonach i szukamy czegoś odpowiedniego co by miało trzy fotele z tyłu a nie kanapę.
My choć trzecie dziecko mamy w brzuchu to zaczynamy wszystko od początku. Wszystko po moich dzieciach oddałam i nie mam nic więc zaczynamy od zera[emoji4]. Zastanawiam się nad wózkiem abc deising. Ale myśle, ze dopiero w wakacje zaczniemy coś kupować. Dziś piękna pogoda zaraz wybieramy się na lody i spacerek[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Dziewczyny. Wiecie co ja nie mam zamiaru kupywać nowego wózka. mam go od 5lat i wcześniej też pewnie ze 3lata jeździł. Szkoda mi wydawać kasy ... na prawdę. Można sporo zaoszczędzić kupując używkę. Spacerówkę - parasolkę mam za 70zł markowa, niezniszczona. Większość ubranek mam po córce tyle co dokopię później co potrzebne. Ograniczam do minimum koszta. Swoją drogą uwielbiam Lumpeksy :) cuda tam znajduję.

Ale czytając coś mnie olśniło. Córka rodziła się w innym terminie co bejbe w brzuszku i mam (miałam) w zamyśle, że kupię ubranka czy wyprawkę później. Ale któraś z mama napisała, że lato, że bedzie ciepło, a nie wiadomo jak bedzie sie czuła. Faktycznie........
 
Do góry