reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A ja już nie mogę się doczekać jutra... robimy grilla:cool2: ma być 22 stopnie. Trampolina dzisiaj rozstawiona, mięsko się rozmraza zaraz jadę po warzywka do szaszlyka i już mi ślina leci :-p
My też grill jutro! Chyba dużo ludzi podobny pomysł bo u nas we wsi kiełbasy nie dało się kupić :D wszystko wyprzedane :D

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
reklama
Ja to bede sobie robic obciach, bo wozek mam z 2008, kupiony po dwojgu dzieciach i uzywany przez moich dwoje ;) Parasolke rozkladana na plasko i dosc lekka mam po najstarsztym i mysle, ze dla trzeciego tez posluzy, choc nie jest to Mercedes. Do zmiany wozka moze przekonac mnie tylko zepsucie sie albo brak miejsca w aucie ;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

To ja wiekszy obciach jestem. :)
bo wszystkie wozk ktore kupujei to używki..co prawda..dokladnie stan ogladamy..i nie kupuje wozkow zajezdzonych i zdezelowanych..a takie sa na rynku wtornym :)..ale to tylko wozek.ma byc wygodny...czysty.bez plesni czy brudu......ja podchodze do tego tak....
wszystko i tak sie pierze... to kawalek materialu..i aluiminium...
Ale Auto kulismy nowe w tym roku...na oponach tez nie oszczedzamy..zawsze nowe..bo przy malych dzieciach cenimy sobie niezawodnosc... i bezpieczenstwo.... a trasy robimy dlugie..i dramat by bylo stanac w polu z malutkimi dziecmi... i auto jest na lata..a wozek.na 2~3.... jak powietrze zacznie schodzic to nowa dentka 10 zl kosztuje...a przy zakupie widac..jaki jest stan wozka :) czy nic nie jest polamane..czy podziurawione...
 
Juz raz wrzucalam zdjecia.....zaraz znajde....
Oczywiście juz nim jezdze z synkiem w spacerowce... najlepszy ze wszydtkich 4 (3w 1) co do tej pory mialam...i najmniej zajmuje miesca po zlozeniu..i na termos ma.miejsce... i najwazniejsze... jak dziecko spi ..rozklada sie do pozycji lezace.... a jak nagle zacznie wiac..czy padac.... to daszekiem mozna zakryc az po nogi...... dodatkowy material jest schowany za suwakami.... czasem slonce razi a dziecko śpi... wiec daszek nie ogranicza.....i siateczka jest w batdzo dobrym miejscu... zeby dziecko podgladac jak spi..a do tej pory te siateczki byly tak umiejscowiona ze trzeba bylo sie nachylac specjalnie...

A mam jeszcze spacerowke parasolke..ktora tez polecam. Peg perrego piko p3
Ona Jest o tyle fajna..jak sie ma 2 malych dzieci..to ona ma taki podescik juz wbudowany z tylu ..malutki... malo odstajacy.... nic nie trzeba dokupowac... i jedno dziecko jedzie a drugie stoi z tylu... ale minus to szelki..nie sa przymocowane to siedziska z tylu....

Zobacz załącznik 844964 Zobacz załącznik 844965 Zobacz załącznik 844966
Też mam wózek firmy bebetto [emoji4]. Model silvia [emoji4]. Bardzo fajny i sprawdził się [emoji4]. Polecam [emoji4].
c545aed683763fb0b4f48ee10f398398.jpg


rr7luqh.png
 
U nas dokładnie tak samo [emoji6] tym bardziej, ze jeśli synek będzie to brąz będzie jak najbardziej spoko. Przy Ani marzył mi się biało szary wózek [emoji6]
Ja mialam szaro pomaranczowy
Szaro niebieski
Reraz musial byc taki...ala bez....ala fiolet...ala kawa late :) taki mix...plci jeszcze nie znam..ale na pewno bedzie pasowal do obu
 
A co do kupowania przy pierworodnym musiałam ze sobą walczyć, kupowałam hurtowo wszystko z netu jakby wojna miała nadejść [emoji23][emoji23][emoji23] przy córce było lepiej, ale jak potwierdziła się płeć następnego dnia wróciłam z dwoma siatami różowych sukienek do domu [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1320] teraz mam kartony ciuchów uniwersalnych i takich tylko dla chłopca lub dla dziewczynki plus na pewno śliczności na początku w prezencie kilka dostanę wiec nie kupuje nic. Z odzieży dla ciężarnej dzisiaj wyciągnęłam stare zapasy i całkiem spoko są wiec nic nie planuje. Łóżeczko i gadżety trzymałam w razie wu, tylko matę edukacyjną oddałam osobie potrzebującej to ewentualnie komuś podpowiem jako prezent [emoji6] przez pierwsze pół roku maleństwo będzie z nami w sypialni wiec tylko komodę przestawię z pokoju córki i jej ciuszki do innej szafy przełożę. A w przyszłym roku czeka nas remont, przebijemy się na strych, zrobimy nowe schody i sypialnie przeniesiemy na 4 poziom i zyskamy trzeci pokój dla dziecka. Takie są plany jeśli damy radę finansowo. Jak nie chłopaki dostaną piętrowe łóżko [emoji6]ale się rozpisałam [emoji23][emoji23][emoji23]

To ja jestem wariatka...bo mam neutralnych ciuchow po 2 synach....i na pewno wystarczy na caly rok..bo 2 syn mial domupowane nowe rzeczy...a co ja zrobilam???
w 2 miesiacu nalupilam rozowych rzeczy :) nie znajac plci...nadal nie znam... :p
Ja zeswiruje na.punkcie rozowego jak bedzie dziewczynka..
Pewnie.mi przejdzie...ale mam 3 facetow w domu....i taki niedosyt... 3 syn bedzie mial rozowe body :) zartuje
 
To prawda - przezorny zawsze ubezpieczony. Między 20 a 30 tygodniem zamierzam się wyrobić ze wszystkim :)

p19ucsqv9zf9v2yk.png

Ja w 1 ciazy zwlekalam z zakupem czegokolwiek do 7 miesiąca.... ale chodzilam..ogladalam...bardzo bardzo chcialam juz zaczac zbierac...no doczekac sie nie moglam.... i co???

W 7 miesiacu. Byl sierpien...goraco..w ciazy to z domu sie nie chcialo wyjsc...masakra..ogladac to fizycznie nie mialo sie sil..ani ochoty..wrzesien tez cieply..to samo..a 9 miesiac..to zrobienie zwyklych zakupow w spozywczym to jak wejsc na Mont Ewerest :)

Najlepiej sie czujemy. Zazwyczaj w 2 trymestrze...ja polecam te miesiace..bo brzuch jeszcze nie duzy...a wiekszosc dolegliwosci przechodzi... i ciaza juz taka nie zagrozona...
 
Moj maz tak teraz robi..tez czuje ulge... ja na sama myśl mam odruch wymiotny... nie dam rady
Odnośnie płukania to ja stosuję wodę z wodą utleniona...i zawsze przynosilo duża ulgę natomiast ostatnio jak mąż był chory to Pani dr powiedziała mu że ta woda z wodą utleniona pomijajac ulgę w bólu służy też temu żeby nie zarażać innych, to może być dla Ciebie ważne przy dwójce dzieci w domu [emoji4]

nzjdyx8dtnebih09.png
 
reklama
Do góry