reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Odnośnie płukania to ja stosuję wodę z wodą utleniona...i zawsze przynosilo duża ulgę natomiast ostatnio jak mąż był chory to Pani dr powiedziała mu że ta woda z wodą utleniona pomijajac ulgę w bólu służy też temu żeby nie zarażać innych, to może być dla Ciebie ważne przy dwójce dzieci w domu [emoji4]

nzjdyx8dtnebih09.png
No pewnie.. ! Bo dzieciaki o dziwo zdrowe.... mam nadzieje ze tak zostanie..ale jak to dzieci tula sie... a angina droga kropelkowa sie przenosi
Zaraz zrobie...jakie proporcje ???
 
reklama
Ja mam wózek po córce z 2013 roku Baby Design lupo fajny był i nie srzedalam bo dobrze się spisał a kupiłam nowy 3w1 więc mam wszystko do niego. Co do ubranek to jeśli by to była dziewczynka to mam mnóstwo ubrań łącznie z tymi pięknymi sukienkami :biggrin2:. No z chłopcem to będę musiala3 coś kupować bo te najmniejsze po synu to oddałam :unsure: . no i napewno łóżeczko chcę nowe kupić bo nasze będzie miało już 13lat no i strasznie się kalacze więc chciałabym zmienić:)
 
Ja mam wlasnie odwrotnie[emoji16] te ubranka na pierwsze miesiace dzieci maja na sobie doslownie pare razy, ja bardzo chetnie przygarne jakies po innym maluchu. Ceny ubranek sa takie same jak dla doroslych, kiedy my chodzimy w nich o wiele wiele dluzej. Nie wiem jak mozna uwazac za obciach uzywanie wozka po kilku dzieciach. Super, ze aie sprawdza, jest wygodny i dziala. Bardzo lubie korzystac z uzywanych rzeczy i przeraza mnie ilosc smieci i fakt ze chcemy miec wszystkiego duzo i wszystko nowe. Ale ja jestem troche eko swirem —to dlatego[emoji16] lubie minimalizm a pieniadze najchetniej wydaje na przezywanie i poznawanie, podroze i przygody[emoji5]

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam sie.. :)
 
ja tez mam po corce baby design dotty ( nowszy model lupo) I tez polece. Wczesniej mielsimy mutsy i mial za mala gondole jak dla mnie. no ale tez na wypasie. Tylko moje dzieci szybko rosna i szybko z tej gondoli wyrostaly.

a co do alkoholi - dziewczyny sa wina bezalkoholowe - takie prawdziwe nie to co z ikei - soczek - ja ich na taragach dzieciecych poznalam, mniami, wyszlam z 5 butelkami. i byly na rozne wazne okazje. Link do: WinaBezalkoholowe.pl - sklep z winami bezalkoholowymi zwlaszcza, ze ja od 2014 nie pilam praktycznie z krotkimi przerwami. No ale polece. Na szczegolne okazje, mozna sobie zamowic.
 
No to mialam podobnie z ta blizna. Jak polozna przyszla mi szwy sciagnac i zobaczyla to szycie to powiedziala "o ku*** dziewczyno co oni ci zrobili, po sama du** cie rozcieli?". 2 tygodnie nie moglam usiasc, ledwo chodzilam a na dwojeczke do kibelka to szlam jak na skazanie i ze lzami w oczach wychodzilam. Okladalam sie rivanolem i innymi cudami. Odwazylam sie kiedys w lusterku zobaczyc jak to wyglada i sie przerazilam, serio [emoji85] teraz wlasnie chcialabym odmowic nacinania, ale z drugiej strony ponoc jak sie peknie samoistnie to jest jeszcze gorzej, wiec nie wiem sama :/A ja wczoraj wypatrzylam fajny w moim miescie i calkiem tanio, juz mialam kupowac ale maz mnie do pionu sprowadzil, ze zdecydowanie za wczesnie ;)Ja dokladnie tak samo :) nawet na swoim weselu nie pilam ;) umoczylam tylko usta w szampanie.. na panienskim tez na trzezwo :DJa tak samo ;) poki co tylko pieniadze odkladam :)To ja tak mam z mama, jak cos kupi to nie wiem czy sie smiac czy plakac. Tesciowa kupuje fajne ubrania, ma gust ale kupuje duzo na wyrost [emoji85] mlody nosil rozmiar 98, nawet w 92 wchodzil a ona kupila bluzy i spodnie na 116 [emoji23] ale to nic, wkoncu urosnie do nich. Lepiej za duze niz za male ;)

4c3tskjoa7ptmvui.png
To u mnie mama kupuje ubranka..ladne wybiera... lubi to..a tesciowej podpowiadamy jakie zabawki na urodzony czy święta..i tak kupuje...ale z rozmachem na calego..jak umawialismy sie na plasteline PlayDoo
To mozna roznych wielkosci zestawy kupic..to tesciowa wziela taką gigantyczna puszkę..
A.jak mial dostac tylko farby..to dostal farby akrylowe ..farby palaktowe... 6 blokow duzych technicznych..specjalny kubek na wode jak sie rpzewroci to sie nie rozleje...fartuszek ze spider manem.. palete do mieszania kolorow.... no na calego leci :)
Tak wiec zawsze wszystko trafione....
 
Dzis bylismy na dlugim spacerze, jej, ile mam z wozkami! Czulam sie jak jakis zboczeniec ogladajac sie za nimi i zagladajac do srodka[emoji16] ale jako, ze to pierwsze dziecko i jestem kompletnie zielona to musze przeciez podejrzec jak sie mamy organizuja [emoji5] juz sie nie moge doczekac tych spacerow z wozkiem...ja dopiero zaczne kompletowac rzeczy jakos w wakacje, ale dzis sie tak rozmarzylam i uwierzylam,ze to sie dzieje na prawde. Bedziemy mialy bobasy dziewczyny! Jak sobie wyobraze ze maly czlowiek sobie plywa i rosnie we mnie to mam dreszcze[emoji16]

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jeszcze nic nowego nie kupiłam. Na pewno będą nowe body i pajace a reszta po starszym bracie.
Wózek chyba też zostanie stary, urodzi się w październiku więc szkoda mi na zimę i błoto nowy kupować. Poza tym byłam baaardzo zadowolona z mojego Camarelo Carera. Wiktor jeździł ok 9 miesięcy w gondoli w tym ostatnieiesiace w zimie, bo była bardzo duża on do maluszków nie należy :) spacerówka z zestawu taka sobie więc kupiliśmy inglesine i wciąż ja mam
 

Załączniki

  • i-camarelo-carera-ca-14-gleboko-spacerowy.jpg
    i-camarelo-carera-ca-14-gleboko-spacerowy.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 67
Do góry