reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny nie sposób Was nadrobić [emoji6]

Po wizytach ogromne gratulacje! [emoji4] nic chyba tak w ciąży nie cieszy jak to, kiedy podejrzy się maluszka i usłyszy, że wszystko jest ok [emoji4]

Co do kawy - w pierwszej nie piłam w ogóle. Teraz od początku obecnej kilka. W pierwszych tygodniach zupełnie mi nie smakowała, więc mniej więcej do 13tc nie piłam, tzn zastąpiłam ją kawą zbożową. Teraz zdarzy mi się napić słabej z ekspresu 1-2 w tyg. A tak to pije dalej Inkę [emoji6]

I podobnie jak Margonelka jestem totalną przeciwniczką palenia papierosów i picia alkoholu w ciąży. Mało tego przez 17 miesięcy karmienia piersią też nie napiłam się nawet łyczka, ale to już siedzi w mojej głowie chyba [emoji6] w każdym razieczywiście każdy ma własne zdanie w tym temacie [emoji4]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png

Mam takie samo zdanie jak Ty i Margonelka ...gleboko w glowie zakorzenione..ze alkohol w ciazy i przy karmieniu odpada... paierosy rowniez !
A inke to raz w tyg sie napije z nlekiem i pianka.mniam...
 
reklama
Ale super pomysł! Ja się zapijałam warka zero % do grilla [emoji6]

Aaa i piccolo brzoskwiniowe to mój ciążowy nałóg. Od września 2013 jestem ciagle albo w ciąży albo karmię, wiec trzeba sobie jakoś radzić [emoji6]
Ja od lutego 2013...ciaza..karmienie.
Ciaza karmienie.... tez dluuuuugo bez....

Picolo brzoskwiniowe...hmmmmm :D

A.maz akurat jest w biedronce....ciekawe czy bedzie....
 
Ja juz mam cala wyprawkę..wszystko....
Bo po 2 dzieci..ale dokupilam nowych..i wozek 3 w 1 tez juz kupilam..bo poprzedni sprzedac zdazylam....

W lipcu lozko 3 w 1 kupujemy.... zeby mlodszy zwolnil łóżeczko.....

U dzieci w pokoju mam szafe wnekowa
Podzielona na 3 piony..ale jeden pion byl na wieszaki.... a 2 piony dla dzieci ....dzis wlasnie kupilam polki na wymiar....zeby dla 3 dziecka miejsce zorganizowac......wiec moje sukienki zrobia wyjazd stamtad.....
Pelna organizacja..bo wiem z od 7 miesiaca z wielkim brzuchem przy 2 dzieci nawet do sklepu nie bedzie mi sie chcialo jeździć
Jaki wózek kupilas?

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Ja kupiłam już wózek :-p wiem że wcześnie, ale nie mogłam się oprzeć. Jeśli chodzi o ubranka to mam dużo po córeczce uniwersalnych. Szkoda było mi oddać i w końcu się doczekały :biggrin2:

Eee tam wcale nie za wczesnie :)
Ja tez juz mam... narazie roczny syn w spacerowce jedzi... jestem zadowolona..bo miesiac polowalam..
Co do ciuchow..ja mialam historie ze zdazylam sprzedac ciuszki.... 2 tyg przed..zanim dowiedzialam sie o tej ciazy..... i kupilam pare ubranek...ale to nie bylo to......kupilam sporo..ale czulam ze brakuje mi czegos.....czulam potrzebe ze to musza byc te nasze ubranka..co chlopaki nosili..co od babc podostawali... jest ten sentyment... na szczescie Pani co kupila napisala ze nie ma problemu by cofnac transakcje... teraz czuje ze mam wszystko.... :)
 
Jaki wózek kupilas?

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
Juz raz wrzucalam zdjecia.....zaraz znajde....
Oczywiście juz nim jezdze z synkiem w spacerowce... najlepszy ze wszydtkich 4 (3w 1) co do tej pory mialam...i najmniej zajmuje miesca po zlozeniu..i na termos ma.miejsce... i najwazniejsze... jak dziecko spi ..rozklada sie do pozycji lezace.... a jak nagle zacznie wiac..czy padac.... to daszekiem mozna zakryc az po nogi...... dodatkowy material jest schowany za suwakami.... czasem slonce razi a dziecko śpi... wiec daszek nie ogranicza.....i siateczka jest w batdzo dobrym miejscu... zeby dziecko podgladac jak spi..a do tej pory te siateczki byly tak umiejscowiona ze trzeba bylo sie nachylac specjalnie...

A mam jeszcze spacerowke parasolke..ktora tez polecam. Peg perrego piko p3
Ona Jest o tyle fajna..jak sie ma 2 malych dzieci..to ona ma taki podescik juz wbudowany z tylu ..malutki... malo odstajacy.... nic nie trzeba dokupowac... i jedno dziecko jedzie a drugie stoi z tylu... ale minus to szelki..nie sa przymocowane to siedziska z tylu....

received_10210427217148059.jpeg
received_10210427216708048.jpeg
received_10210427205547769.jpeg
 

Załączniki

  • received_10210427217148059.jpeg
    received_10210427217148059.jpeg
    598,4 KB · Wyświetleń: 354
  • received_10210427216708048.jpeg
    received_10210427216708048.jpeg
    487 KB · Wyświetleń: 348
  • received_10210427205547769.jpeg
    received_10210427205547769.jpeg
    470,9 KB · Wyświetleń: 349
Juz raz wrzucalam zdjecia.....zaraz znajde....
Oczywiście juz nim jezdze z synkiem w spacerowce... najlepszy ze wszydtkich 4 (3w 1) co do tej pory mialam...i najmniej zajmuje miesca po zlozeniu..i na termos ma.miejsce... i najwazniejsze... jak dziecko spi ..rozklada sie do pozycji lezace.... a jak nagle zacznie wiac..czy padac.... to daszekiem mozna zakryc az po nogi...... dodatkowy material jest schowany za suwakami.... czasem slonce razi a dziecko śpi... wiec daszek nie ogranicza.....i siateczka jest w batdzo dobrym miejscu... zeby dziecko podgladac jak spi..a do tej pory te siateczki byly tak umiejscowiona ze trzeba bylo sie nachylac specjalnie...

A mam jeszcze spacerowke parasolke..ktora tez polecam. Peg perrego piko p3
Ona Jest o tyle fajna..jak sie ma 2 malych dzieci..to ona ma taki podescik juz wbudowany z tylu ..malutki... malo odstajacy.... nic nie trzeba dokupowac... i jedno dziecko jedzie a drugie stoi z tylu... ale minus to szelki..nie sa przymocowane to siedziska z tylu....

Zobacz załącznik 844964 Zobacz załącznik 844965 Zobacz załącznik 844966
To bebetto? Dobrze widze? [emoji846]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Pewnie lepiej

Pewnie, lepiej dobrze zorientować się w ofertach. My akurat wybraliśmy quinny mood. W spacerowce pewnie długo nie pojeździ, ale mamy parasolke maclarena po córce która jest niezawodna i napewno jeszcze posłuży :)
Pierwszy syn w maclarenie jeździł....
No a teraz przy 2 maluchach.. musi byc ten podescik..jak sie spiesze do przedszkola..a 2 dzieci musze brac..to obu laduje na wozek i jazda.... nie jestesmy spoznieni :)..a przy trójce.. jeden na rower a 2 w wózku... po malu w glowie sie organizuje :)
 
reklama
Herbatę malinowa to w kazdej aptece powinni mieć (w spozywczych tez czesto sa)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry