reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja też kociara od małego tylko ja nigdy tym bezdomnym nie przepuściłam, wygłaskałam, dokarmiłam.
Na wsi wychowana to warzywa i owoce brudne nie były mi straszne.
No ale na toxo niestety nie mam przeciwciał...chociaż nie wiem jak to możliwe. I teraz drżę, że złapię i muszę powtarzać badania w każdym trym. :(


usg 5.04 :)

ja w 1 ciąży miałam toxoplazmozę i brałam antybiotyk 3x1 aż do dnia porodu - dziecko zdrowe, teraz toxo jest aktywna ale juz bez antybiotyku, dzieku nic nie grozi
 
reklama
Moja firma i tak będzie zamykana maj - czerwiec z tego co się dowiedziałam. Więc i tak nic by z tego nie było...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
To mnie trochę uspokoiłas ale może nie złapie nix sezon wirusowy będzie wkrótce za nami.
8p3o43r89o9184xs.png

miałam cytomegalię w 1 ciąży, dziecko zdrowe
 
@NaturalnaMama a jakaś praca zdalna z domu ? Ostatnio widziałam na fejsie takie ogłoszenia.. Może da radę coś znaleźć sensownego...
Te wszystkie na fejsie reklamy to niestety albo sciemy na zasadzie zaloz konto w banku zebysmy mogli przelewac pieniadze w ramach wyplaty, a potem autor znika, a sam zgarnia kase za to ze ty otworzysz konto (moj tata dal sie tak kiedys nabrac, dodatkowo placil za prowadzenie konta, bo nie mogl zamknac telefonicznie ani listownie, a najblizszy oddzial banku ponad 100 km od jego miejsca zamieszkania) albo bardzo dluga, zmudna praca polegajaca na zasmiecaniu fb linkami i opisami tez moim zdaniem sciem, typu schudnij 5 kg w 7 dni czy innych kosmetykow super duper co to po jednym uzyciu znikna zmarszczki.
Pracowalam kiedys zdalnie w marketingu szeptanym, polegalo to na pisaniu, polecaniu na forach, blogach itp roznych produktow, ja akurat polecalam glownie kosmetyki. Nigdy w zyciu nie mialam nawet w reku tych produktow, nie wspominajac o tym, ze nie uzywalam. Dostawalam wytyczne i opis produktu i musialam sciemniac jaki to krem xxx jest super. Kasa tez byla marna, spedzalam nieraz mnostwo czasu zeby znalezc watek w ktorym jeszcze o tym super kremie nie pisalam.banowanie, zakladanie nowych kont, emaili itd to bardzo zmudna, czasochlonna praca za doslownie groszowe pieniadze.

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
A ja mam do Was nietypowe pytanie. Orientujecie się może jak to jest z przewożeniem dziecka po porodzie w szpitalu? Nie będzie problemu jak będzie zaraz po wiezione samochodem 2h? Wiem, że do porodu dużo czasu, ale mamy małe zawirowania mieszkaniowe i nie wiem czy rozsądnym będzie rodzić w jednym mieście, a wieźć potem dziecko do innego :(
 
A ja mam do Was nietypowe pytanie. Orientujecie się może jak to jest z przewożeniem dziecka po porodzie w szpitalu? Nie będzie problemu jak będzie zaraz po wiezione samochodem 2h? Wiem, że do porodu dużo czasu, ale mamy małe zawirowania mieszkaniowe i nie wiem czy rozsądnym będzie rodzić w jednym mieście, a wieźć potem dziecko do innego :(
Ja do szpitala mam kolo 1h, 10min i mysle ze to nie bedzie problemem [emoji846]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
A ja mam do Was nietypowe pytanie. Orientujecie się może jak to jest z przewożeniem dziecka po porodzie w szpitalu? Nie będzie problemu jak będzie zaraz po wiezione samochodem 2h? Wiem, że do porodu dużo czasu, ale mamy małe zawirowania mieszkaniowe i nie wiem czy rozsądnym będzie rodzić w jednym mieście, a wieźć potem dziecko do innego :(
Moja siostra oboje dzieci rodzila w szpitalu oddalonym jakies 110 km, czyli tez z 1.5 h drogi

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
reklama
A ja mam do Was nietypowe pytanie. Orientujecie się może jak to jest z przewożeniem dziecka po porodzie w szpitalu? Nie będzie problemu jak będzie zaraz po wiezione samochodem 2h? Wiem, że do porodu dużo czasu, ale mamy małe zawirowania mieszkaniowe i nie wiem czy rozsądnym będzie rodzić w jednym mieście, a wieźć potem dziecko do innego :(

Z powrotem z dzieckiem nie będzie problemu, pytanie jak z porodem [emoji6] bo tu bardziej czas dojazdu jest istotny [emoji6]
 
Do góry